Ontwerp het nieuwe logo en huisstijl voor de vernieuwde vakantieboerderij Hoeve Kindergoed op de Veluwe.

Datum start: 23-07-2011

Datum einde: 06-08-2011

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
studioZ

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Onlangs zijn tal van verbeteringen doorgevoerd aan de vakantieboerderij en het terrein erom heen. In lijn hiermee hebben we een nieuw logo en huisstijl nodig dat past bij het bedrijf. Beide moeten op alle mogelijke manieren te gebruiken zijn, bijvoorbeeld op de website, briefpapier, reclamemateriaal, bord in de tuin en aan de muur, etc.

Bedrijfsomschrijving


Achtergrond:
Hoeve Kindergoed is een vakantieboerderij op de Veluwe voor groepen tot 40 personen. Onlangs zijn tal van verbeteringen doorgevoerd en daar hoort een nieuw logo en huisstijl bij dat hierbij past. Verbeteringen zijn bijvoorbeeld nieuwe houtwallen, sfeervolle buitenverlichting op het hele terrein, binnen een modern interieur en aankleding, wireless internet, etc. Telkens is gezocht naar de combinatie van de geborgenheid & karakter van vroeger met het comfort van nu.

Beschrijving:
Hoeve Kindergoed is gelegen op de Veluwe tussen de weilanden, bossen en heide. Als gast bent u van harte welkom om te genieten van alle mogelijkheden die ons terrein biedt. De hoeve naast de boederij biedt u alles voor een ontspannen verblijf met uw familie, vrienden of collega’s (20 tot 40 personen). Binnen is een gezellige ruimte om te ontspannen, dineren of vergaderen. De keuken heeft alle faciliteiten om uitgebreid te koken of de maaltijd te verzorgen. Als enige gasten van de hoeve geniet u ongestoord van het boerenleven. In de boomgaard is er ruimte om te volleyballen en jeu de boulles te spelen. Voor de kinderen is er het speelbos en zijn er leuke speeltoestellen binnen oogbereik. ’s Avond is het genieten rond de vuurkorfen. Kortom de plek om eens volledig tot rust te komen.

• Tradionele boerderij met schapen en kleinvee
• Centraal gelegen in Nederland, kwartier rijden vanaf Amersfoort
• Goed bereikbaar per auto of trein
• Eigen parkeergelegenheid
• Dicht bij het Veluwemeer voor watersporten
• Er is een wireless internetverbinding

Doelgroep


- Families, groepen vrienden en collega's
- Die een weekend of midweek de Hoeve willen huren
- Middel tot hoger budget
- Moderne burgerij

Kleuren, favoriete logo's, must haves


- Logo met in iedergeval de tekst: "Hoeve Kindergoed"
- Huisstijl dat het logo ondersteunt en versterkt
- Abstracte en moderne vormgeving dat aansluit bij het vernieuwde bedrijf en de geborgenheid & karakter van vroeger met het comfort van nu
- Met kleur, maar ook na kopieren van het logo en huisstijl op zwart/wit moet het duidelijk blijven

Designer: Goldwinky Goldwinky
logo_huisstijl-goldwinky-zOl0Kh5U

GoldwinkyGoldwinky

Variatie met het beeldmerk.

Met vriendelijke groet,
Ron

diestdiest

Beste Ron,

Dit is inderdaad al meer wat we bedoelen. Wat strakker, stijlvoller. Ik ga er over nadenken want je zit wel in de goede richting.

Groet,
Van Diest

GoldwinkyGoldwinky

Dank u voor uw toelichting, dit beeldmerk symboliseert een opengaande bloem, de kleuren zijn natuurlijk aanpasbaar naar elke combinatie.

Met vriendelijke groet,
Ron

Met een goede feedback kunnen ontwerpers uw logo naar perfectie vormen.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-goldwinky-pqIBUEBU

GoldwinkyGoldwinky

Bijdeze een geheel vernieuwd ontwerp, een vrisse wind door de ontwerpen die tot nu toe zijn gepost.

Met vriendelijke groet,
Ron

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-goldwinky-ONOisXRY

GoldwinkyGoldwinky

Hier heb ik er twee geplaatst met verschilende leter type.
De opbouwline heb er in gelaten, de style meer naar het moderne getrokken in twee kleuren.
Op deze manier is het mogelijk om hem in meer mogelijke manieren te gebruiken, ik denk dan ook voor stickers enz. ook duidelijker in het zwart/wit.

Met vriendelijke groet,
Ron

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-goldwinky-GqAeLE4u

GoldwinkyGoldwinky

Hallo, bij deze mijn ontwerp.
Ik heb er voor gekozen in jullie huidigge stijl te blijven maar een modern jasje, zo het toch herkenbaar blijft, de moderne iconlogo leek mijn niet gepast.
Dit logo is geheel in vector layers opgebouwd dus bij welke groote u kiest hij scherp zal zijn, bijvoorbeeld een reclame bord.
Ook bij het maken van een kopie van uw briefpapier is hij goed herkenbaar.
De letter type en kleuren kunnen natuurlijk aangepast worden naar uw smaak.

met vriendelijke groet,
Ron

diestdiest

Beste Ron,
Bedankt voor je ontwerp, De duidelijke lijn die het geheel bij elkaar houdt spreekt ons aan. Graag de volgende aandachtspunten meenemen in de aangepaste versie:
- niet Kinder en Goed apart zetten
- lettertype minder kinderlijk
- tekst Kampeerboerderij verwijderen en enkel gebruiken Hoeve Kindergoed
- overall zoeken we een meer strakker gestyleerd logo
Bedankt!
Mvg, Kindergoed

GoldwinkyGoldwinky

Bedankt voor uw feedback, ik heb deze in acht genomen en een nieuwe versie gepost.

Met vriendelijke groet,
Ron

diestdiest

Beste Ron,
Als update voor het oude logo is dit een goede stap. We zijn alleen opzoek naar nog strakker en gestyleerder (zie ook andere reacties). Een logo dat iets abstracter is en minder \"kinderboerderij \"uitstraalt. \"Hoeve Kindergoed\" is een eeuwenoude naam van de boerderij die helaas niets met \"kinderboerderij\" te maken heeft. Dat willen we ook in het logo laten doorwerken.

Groet, van Diest

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.