Hierbij waag ik nog een poging..
Ik heb de uitdrukking op het gezicht van de piranha veranderd.. hij is nu wat vriendelijker, maar behoud nog wel zijn uitstraling als piranha doordat bijvoorbeeld zijn ene tand is gebroken.
Er zijn natuurlijk vele gezichtsuitdrukkingen te realiseren met het figuur..
Een voordeel is dat deze mascotte door mij is ge-illustreert waardoor er geen zelfde op het internet te vinden is.
Met vriendelijke groeten,
Tycho Kaspers
KaspersDesign
Ontwerp jij de Piranja die afschrikt maar ook nieuwschierig maakt?
- Wedstrijd van: piranjaworld
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 02-02-2012
Datum einde: 16-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ook op een andere achtergrond kleur als wit doet hij het goed. Hier een voorbeeld in het blauw. Ook heb ik nog wat kleine verbeteringen aan de piranha gedaan.
Deze Piranja past niet bij wat wij willen zijn. Wij zijn meer een Piranja met een glimlach. Toch bedankt voor je inzending.

Hierbij mijn inzending..
Ik heb gekozen voor een wat stoerdere piranja zodat deze wat serieuzer over komt.
Ik vind dat de grote ogen het beest "dom" over laat komen en dat is niet wat u uit wilt stralen neem ik aan.
Het is een andere weg maar hopelijk valt het in de smaak.
Met vriendelijke groeten,
Tycho Kaspers
KaspersDesign