strak modern logo, maar door meerdere huisstijlkleujren in te zetten op de website of brochures, krijg je wel een mooi geheel. Door combinaties met 2 verschillende lettertypes in de rest van de communicatie kan je ook een modern/klassiek effect creëren. Ben benieuwd naar je reactie!
Ontwerp logo en huisstijl voor e rechtshulp com
- Wedstrijd van: b-koster@outlook.com
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-01-2020
Datum einde: 20-01-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bijgevoegd een voorstel voor het logo. Ik heb voor een (donker)blauwe kleur gekozen om het een zakelijke en betrouwbare uitstraling te geven. Verder een strak logo met het beeldmerk een E van e- oftewel online en een M van mail, en in het midden onstaat een H van hulp. Ik ben benieuwd naar je reactie!