Beste opdrachtgever,
De foto uit de link gebruikt om een ander logo te ontwerpen.
Graag vernemend.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
i | www.welroosmedia.nl
ontwerp logo en huisstijl voor een buro voor tuin- en landschapsarchitectuur
- Wedstrijd van: W.J. Joosse
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 10-09-2013
Datum einde: 14-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Een andere weg in geslagen. E.e.a. na het lezen van de feedbacks bij andere inzendingen, deze nu als aanzet tot nieuw logo.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
i | www.welroosmedia.nl
heel ander idee! er zijn te weinig mensen in huis om hier iets van te vinden; we komen er zsm op terug!

Beste opdrachtgever,
Bij deze een aantal uitvoeringen voor een nieuw logo welke wij voor ogen hebben voor uw organisatie.
Spreekt het u aan, dan zullen we de huisstijl verder uitwerken naar de wensen zoals beschreven in de "Behoefte".
In het beeldmerk zijn de bladeren in het groen terug te vinden maar zeker ook de strakke belijning welke voorkomt in uiteindelijke resultaat na planuitwerking en uitvoeringsvoorbereiding.
Graag vernemend.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
i | www.welroosmedia.nl
blad idee wel leuk gevonden maar voor ons niet zakelijk genoeg; moet strakker; ook liever strakke letter, hoeken incl vierkant niet afgerond
de bovenste is te breed; de onderste 2 zouden wel kunnen / zijn voldoende compact; de kleur groen is nog te flets; alle opmerkingen positief bedoeld qua inbreng/reactie!
Dank voor de feedback en de beoordeling. We gaan kijken en ons best doen om een geheel andere weg in te slaan.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
OK, veel succes! we zijn benieuwd...