Geen commentaar
Ontwerp logo en huisstijl voor KIWI vastgoed en facility management
- Wedstrijd van: kimwil
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-10-2014
Datum einde: 05-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Willemien,
Bedankt voor heldere feedback. Ben bang dat je me nu ook ouder ziet, dan dat ik werkelijk ben :) Maar hier een wat jonger en energieker logo (hoop ik)
Groet,
Marko

Geen commentaar
Goedemorgen,
Hierbij mijn idee voor een logo voor uw bedrijf. De K heb ik verwerkt in het symbool. Kleuren en lettertype kunnen naar uw smaak worden aangepast.
Fijne dag
Beste copyright,
Gaaf hoe de k verwerkt is in het symbool, erg leuk gedaan! Bij het voorbeeld van het briefpapier is de uitwerking van het symbool wat schuiner. Dat geeft wel een wat speelser effect. Overall is namelijk mijn beeld bij dit logo dat ik 'm heel mooi vind qua uitwerking losse elementen, maar dat het in zijn totaliteit iets te recht toe/recht aan is. Ik ben bang dat ik 'm op termijn saai ga vinden en hij matcht niet helemaal bij mijn karakter/persoonlijkheid. Ik ben wat jonger en energieker dan dit logo doet vermoeden :-) Ik hoop dat je wat kan met deze feedback?
Groet,
Willemien