Neem een kijkje en laat me je mening weten als je updates of wijzigingen wilt... Bedankt
Ontwerp logo huisstijl voor een nieuw te starten praktijk als stemcoach
- Wedstrijd van: NiQ
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 16-10-2021
Datum einde: 13-11-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Laat me alsjeblieft je mening weten ... als je suggesties of andere updates of wijzigingen wilt die je zoekt ...

Geen commentaar

Neem een kijkje en laat het me weten als je updates of wijzigingen wilt... Bedankt
Bedankt voor je ontwerp! Dit logo past meer bij een zangcoach denk ik. Ik heb de tekst wat meer aangepast, wellicht dat het nu duidelijker is. Het gaat om stem en persoonlijke kracht (heel eenvoudig gezegd maar nu nog de vertaling). Best een lastige!