Logo & Huisstijl ontwerp voor een praktijk voor natuurlijke (gezondheids)zorg voor je IK

Datum start: 02-09-2013

Datum einde: 19-09-2013

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover
V.

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo en de huisstijl dienen toepasbaar te zijn op visitekaartje, website, digitale (en schriftelijke) communicatie, flyers en auto bestickering. Het dient de visie/missie van het bedrijf MEcare over te brengen.

Bedrijfsomschrijving


MEcare helpt mensen als zij fysiek en/of mentaal niet lekker in hun vel zitten, klachten hebben, willen weten wat hen mankeert, zij bewust willen werken aan hun gezondheid. MEcare brengt mensen 'thuis' in zichzelf en laat energie weer stromen. Vanuit de kernovertuiging dat alle antwoorden in het lichaam zelf liggen opgesloten, het lichaam een enorm zelfgenezend vermogen heeft en dat goede zorg voor anderen begint bij goede zorg voor jezelf.


De diensten zijn: bodycheck (gezondheidsmeting via Bioresonantie), Bioresonantie therapie, Ontzurings – en voedingsadvies, Massages (
Lichaamstherapeutisch, Shiatsu, Aryurvedisch, Lymfedrainage), Bach Bloesem therapie, Schussler Celzout therapie en Coaching (Lifecoaching, Paraconsult (kaartlegging etc), Loopbaan coaching)

Doelgroep


Mensen die moeite willen doen voor hun welzijn, willen leren, genieten en veranderen. Mensen die oorzaken willen aanpakken i.p.v. tevreden zijn met symptoombestrijding. Mensen die geloven in de kracht van de natuur.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Qua logo graag een woordmerk (MEcare) incl.de slogan: '(gezondheid)zorg voor je IK' en een beeldmerk. Qua huisstijl zijn de gewenste kernwoorden: hartverwarmend, duidelijk, simpel, natuurlijk,speels en informatief.
Een plaatje (als mogelijk beeldmerk) wat ik als idee ooit gezien heb en mij aansprak was van een hart waar armpjes uitkwamen die zichzelf omhelsden.

Wit en paars zijn de eerste kleuren waar ik aan denk. Groen en rood bevatten tevens passende gevoelswaarden.

Designer: yanoa yanoa
logo_huisstijl-yanoa-4ihYAUIy

yanoayanoa

Hallo Inge,
Hierbij de uitgewerkte huisstijl bij het betreffende logo.
Aanpassingen kunnen altijd nog gedaan worden!
Ik hoor graag of er nog iets aan moet gebeuren.
Vriendelijke groet,
Laura

ingedrostingedrost

Dag Laura,
Dank voor je aanpassingen en inzendingen. Je was dichtbij, maar helaas voor jou heb ik gekozen voor de ontwerpen van V. Succes met je ontwerpen en nogmaals dank voor je inspanningen.

Hartegroet
Inge Drost

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-TPfwCWem

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-IuGeWc2i

yanoayanoa

Hallo Inge,
Ik zie wat je bedoelt. Ook als ik de 'armpjes' dunner maak blijf ik er nu, buiten het hart, ook een 'boezem' in zien. Ik heb wat variaties gemaakt waarbij ik zelf die associatie niet meer heb (door het hart kleiner te maken en iets hoger te plaatsen, en door de 'armpjes' niet helemaal door te laten lopen aan de bovenkant).
Ook heb ik de kleuren onderling gewisseld.
Ik werk de figuur verder uit voor de huisstijl. Als je een voorkeur hebt voor een van deze variaties hoor ik dat graag, om die dan te gebruiken.
Vriendelijke groet,
Laura

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-MmYJI0iu

yanoayanoa

Hallo Inge,
Hier nog een ander voorstel voor het logo.
vriendelijke groet,
Laura

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-D5eTyFYO

Geen commentaar

ingedrostingedrost

Hallo Laura,
Bovenste logo spreekt me erg aan. Ik kreeg echter de reactie van iemand die meekijkt (man :-)) die vond dat het op een boezem leek en hij associeerde het met een lingeriemerk. Wat gebeurt er als je 'armpjes' iets minder vol aanzet? En graag 'ik' in hoofdletters. Zou je vervolgens deze stijl in een huisstijl willen uitwerken?

Dank vast
Hartegroet,
Inge Drost

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-SJfINr0a

Geen commentaar

ingedrostingedrost

Mooi hoor dit logo, Yanoa. Het vertaalt mijn gewenste uitstraling meer dan je andere logo met handen. Het geeft mij een gevoel van stroming en beweging, dat vind ik goed. Het idee van de handen vind ik wel goed, maar de uitvoering wat hoekig (alsof het reparatiesleutels waren).

Nogmaals dank.

Hartegroet Inge

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-yanoa-IOpDMlZA

yanoayanoa

Hallo Inge,
Bij deze mijn eerste inzending.
Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Groet Laura

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.