Geen commentaar
Ontwerpen logo en huisstijl voor opstartend eventbureau
- Wedstrijd van: BartW25
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-12-2016
Datum einde: 21-01-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Bart,
Bij deze een nieuw huisstijl :)

Hallo BArt,
Bij deze een nieuwe variant voor de huisstijl.
Met vriendelijke groet,
Melvin
Hoi
Nog niet helemaal wat ik wil. Mag nog wat zotter en eventueel wat meer kleur of specifiekere accenten. Achtergrond hoef zeker ook niet zwart te blijven
Groeten
Bart
Hallo Bart,
Zou u mij kunnen mailen ( m-digitaldesigns@hotmail.com) wat u graag wilt zien in een huisstijl. Misschien dat u enkele voorbeelden heeft qua stijl dat u aanspreekt. Dan heb ik een bepaalde richtlijn wat u precies zoekt.
Dan kan ik een beter voorstel maken op het huisstijl.
Gr, Melvin

Goedenavond Bart,
Bij deze een andere opzet van het huisstijl.
Met vriendelijke groet en een fijn
weekend gewenst,
Melvin
Dit heeft al meer de speelsheid naar waar ik op zoek ben. Het is een goede eerste aanzet, maar het mag op een andere manier uitgewerkt worden. Ik ben niet zo'n fan van de lijnen.
Ik denk aan figuren gebruiken, eventueel een andere vorm van visitekaartje, iets met wat een gekleurde lijn of vorm.
Hartelijke groeten
Bart
Hallo Bart,
Bedankt voor uw feedback. Ik neem het mee in het nieuwe ontwerp.
Gr, Melvin

Hoi Bart,
Bij deze nog een ander variant van het eerste ontwerp.
Met vriendelijke groet,
Melvin
Hoi
Qua logo vind ik dit voorlopig het beste uit de ontwerpen.. Mag gerust nog verder mee gespeeld worden, maar ik mis vooral nog een speelse toets in de kaartjes/huisstijl.
Hartelijke groet,
Bart
Beide kleuren van achtergrond zijn wat mij betreft wel zeker ok.
Dabk u wel voor uw snelle reactie. Ik zal uw feedback meenemen en een nieuwe huisstijl ontwerpen.

Hallo,
Bij deze mijn ontwerp.
Graag zie ik uw feedback tegemoet voor dergelijke aanpassingen :)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Hallo
Al een zeer mooi ontwerp.Ik vroeg me af of het mogelijk is het woord event nog iets duidelijker uit het logo naar voren te laten komen. Verder zou ik graag nog een speelse toets zien op de kaartjes.
Hartelijke groeten,
Bart
Hallo Bart,
Bedankt voor uw beoordeling en feedback. Ik zie het nu pas, want ik ontvang via de mail geen berichten als er wordt gereageerd.
Ik zal de aanpassing mee nemen in het nieuwe ontwerp.