Beste Nick,
Bij deze een eventueel huisstijl voorstel!
Groeten, Hester
Ontwerpen Logo en Huisstijl voor Solvari
- Wedstrijd van: NickdeKorteSolvari
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-02-2010
Datum einde: 24-02-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


heel fet, alleen is dit nog' niet hetgeen waar wij voor zouden vallen...
Bedankt voor de feedback.
Wat kan ik nog voor jullie doen zodat jullie er als een blok voor vallen? ;-)

Geen commentaar
beter dan die vorige van 5 sterren, alleen is de S voor de helft... had net iets langer door moeten lopen
Wat bedoel je precies met de S? Is hij te groot of juist te klein? Dan pas ik dat nog even aan :-) Willen jullie nog meer versies zien of moet ik het hier even bij laten?
Ik zal het laatste logo wat aanpassen, en er dan een huisstijl voorstel van uploaden, altijd wel leuk om het totaal plaatje te zien!

Beste Nick,
Bedankt voor jullie snelle reacties! Bij deze nog een paar lettertypes. Persoonlijk vind ik de derde inzending nog steeds het mooiste..
Groeten Hester
grote logos zeggen meer.. dank je

En nog een keer dezelfde maar dan met hoofdletter S.
Dankjewel voor je feedback :-) Nu je het zegt zie ik er inderdáád bakboter in haha, daar kom ik nooit meer vanaf nu!
Ik ga er nog eens goed naar kijken..
net aan 5 sterren:D
in afwachting op nog een aantal andere lettertypes ben je al ver in de goede richting!
Nick

Beste Nick,
Tijdens mijn zoektocht door mijn lettertypes kwam ik deze tegen. Het is een mooi strak maar toch sierlijk font en vind het als totaalplaatje een mooi beeld geven. Ik heb de letters nog wat handmatig aangepast zodat het echt een geheel is. Ik ben nog steeds hard aan het nadenken over dat éne beetje extra, maar heb het tot nu toe nog niet gevonden. Soms is minder ook meer :-) Ik ben benieuwd wat jullie hiervan vinden!
Vriendelijke groeten,
Hester
sjiek!
jammer van die missende hoofdletter maar de nieuwe versie zal ik voorleggen aan mijn compagnon!

Beste Nick,
Bedankt voor de positieve feedback!
Ik zag net jullie nieuwe site online staan, het logo is inderdaad een soort uitwerking van wat jullie al hebben, grappig! Ik heb het logo aangepast met een nieuw en wat speelser lettertype, het is nog steeds duidelijk te lezen maar dan nu wat uitdagender. Het 'probleem' waar ik wel tegenaan loop is het gebruik van de hoofdletter S. Ik heb dat bij elke uitwerking getest met en zonder, en kon steeds tot de conclusie dat het zonder hoofdletter beter werkt. Om het te laten zien heb ik rechts onderin het logo uitgewerkt met hoofdletter. Wat mij opvalt is dat het -voor mij- de leesbaarheid verslechtert, het gevoel is minder goed omdat je geen rechte leeslijn hebt. Met de kleine letter s ligt alles netjes op 1 lijn en dat is voor het oog prettiger. Het geeft een soort rustiger beeld. Dit is natuurlijk mijn mening en bevinding, dus ben benieuwd wat jullie er zelf van vinden!
Vriendelijke groeten,
Hester
leuk idee, lettertype beetje movie hollywood achtig, o-tje wel fet.
Bedankt voor de feedback!
Vinden jullie het lettertype wel of geen verbetering met de eerste inzending? Ik heb nog een hele verzameling dus kan nog wat anders uitproberen. Houden jullie meer van strakke lettertypes, of juist rond/vierkant of klassiek?

Beste Nick,
Bij deze mijn eerste inzending voor uw logo. Ik heb het vrij simpel gehouden zodat de bedrijfsnaam in het donkerblauw goed leesbaar blijft. Daarbij het ik de O in Solvari vervangen door een een cirkel vorm. Cirkels zijn altijd mooie symbolen binnen de communicatie, en kan op deze manier in het oranje mooi als beeldmerk worden gebruikt binnen de huisstijl. Sol is vanuit het Spaans vertaald ook Zon, dat zou je ook terug kunnen zien in de cirkel. Ik ben benieuwd wat u ervan vindt!
Vriendelijke groeten,
Hester Naaktgeboren
www.hesternaaktgeboren.nl
NICE! VAn al de inzendingen is deze de mooiste (lees: meest passende)
Zoals wij zelf hebben al, en! in gedachte hadden..
Ik mis nog een iets uitdagender lettertype en natuurlijk de S als hoofdletter...
Top om mee te stoeien in het begin!
Nick
PS: je bent goed opweg dame, en daarom krijg jij als eerste de 4 sterren!
Nick