Beste Nick de Korte,
Hierbij een schetsvoorstel voor de huisstijl van Solvari. Een eenvoudig en stijlvol geheel.
Het logo brengt de visie/missie van het bedrijf naar buiten door middel van de uitstaande O. De O staat visueel gezien als tussenpersoon tussen consument en bedrijf in, dit ten opzichte van de andere letters.
Het cursieve font brengt snelheid met zich mee, die snelheid loopt parallel met de service/kwaliteit van Solvari. No nonsense.
Indien gewenst is het mogelijk voor een finetune van het ontwerp. Ik ben in afwachting van uw reactie en sta open voor feedback.
Met vriendelijke groet,
Kevin van Schie
Ontwerpen Logo en Huisstijl voor Solvari
- Wedstrijd van: NickdeKorteSolvari
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-02-2010
Datum einde: 24-02-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


niet echt stylvol genoeg, wel leuk idee!
Beste Nick,
Dank voor je feedback. Zou je iets specifieker kunenn zijn met het begrip 'Stijlvol'. Is het in de goede richting of je vind het helemaal niets? Strakker of juist meer speelse look?
Ben in afwachting van je reactie. Ik hoor graag van je.
Met vriendelijke groet,
Kevin