Ontwikkel een stoer(e) logo/huisstijl voor een online lifestyle programma

Datum start: 08-07-2016

Datum einde: 13-07-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
HEINkoppen

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een stoer en krachtig beeldmerk voor een online lifestyle programma (beweging & gezonde voeding). Het logo en de huisstijl worden in eerste instantie vooral op Facebook, de mail en op de website zelf gebruikt. De voorkeur gaat uit naar een duidelijk logo (stempel achtig) waarin de naam (Lifestyle Factory) verwerkt is. Gezien de naam mag de stijl best een beetje industrieel zijn. Qua kleur gaat de voorkeur uit naar stoere poedertinten. Het logo moet zowel in kleur als in zwart wit overeind blijven.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: Petje Petje
logo_huisstijl-petje-J6hGQiZ6

Geen commentaar

Christel van SpenglerChristel van Spengler

Helaas, gaat 'm niet worden. Hebben ontwerpen ontvangen die meer bij ons passen. Heel veel dank voor je inzet en succes verder!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-petje-YvHHV9Au

Geen commentaar

Y-graphic designY-graphic design

Mooi Petje!!

PetjePetje

Dank je wel Yvonne! Hopen dat de opdrachtgever hem ook leuk vind :) maar een fijne zondag!

Christel van SpenglerChristel van Spengler

Kleuren goed. Logo leuk maar rechthoekig logo niet praktisch voor Facebook. En de nadruk ligt teveel op 'Style' waardoor het meer een kledingmerk lijkt.

PetjePetje

Hoi Christel van Spengler
Dank U wel ik zal hem aanpassen
dus echt lifestyle aan mekaar en liefst vierkant
met creatieve en vriendelijke groeten Petje

Christel van SpenglerChristel van Spengler

Ben benieuwd naar het resultaat!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-petje-XgdptOOu

Geen commentaar

Christel van SpenglerChristel van Spengler

Leuk logo! Kleuren goed, vooral de wat poedertinten! Maar ook hier teveel 'Style' en te weinig 'Lifestyle' en daar gaat het om!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.