Bij deze nog in antraciet...
Op te starten advocatenkantoor zoekt huisstijl
- Wedstrijd van: christianmocking
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-09-2016
Datum einde: 21-09-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank!!

Bij deze de huisstijl in het goud. Ik heb hem met volle kleur gedaan, zodat hij strakker is. Het verloop kan er natuurlijk in het goud ook in, indien gewenst. Misschien is antraciet ook wel mooi.
Dit is wel mooi ja. Chique en modern. Grijs ben ik ook wel benieuwd naar. Dank!

Beste Christian,
Bij deze een van de laatste vier logo's uitgewerkt naar een huisstijl. Ik hoor graag weer je feedback. Kleuren kunnen uiteraard nog aangepast worden.
Mooi! Dank weer. Zou je het in alleen de gouden kleur kunnen zetten, zoals de letters. Dus zonder groen?

Bij deze nog variant met VD. In een vierkante en ronde vorm. In rechter ontwerp ook de bef subtiel toegevoegd.

Bij deze een ander idee dan de vd. Beeldmerk bestaat uit een ram en een schild. Schild symboliseert bescherming en de ram is sterk en staat voor doorbraak, resultaat.
Ik hoor graag weer uw feedback. Ik ga nog kijken of ik de vd anders vorm kan geven.
Opnieuw bedankt! We komen er wel!:) Het schild is best aardig, de hoorns vind ik wat minder, hebt u daar nog een ander idee voor? Super dank!

Beste Christian,
Bij deze mijn ontwerp voor jullie logo. Ik hoor graag uw feedback.
Mvg Patty Smits
Leuk en mooi logo. Heb je nog een ander idee voor het logo?
Bedankt voor de reactie! Zeker kan ik nog een ander idee uitwerken. Wilt u dan de kant van de VD behouden of liever een beeldmerk wat niet uit de letters bestaat, zodat het ook met een andere naam goed te combineren is?
Beide kan. De vd behouden maar op een andere manier is een optie. Ook ben ik wel benieuwd naar een eventueel logo dat u kunt maken los van de vd. Bedankt alvast!
Ga ik mee aan de slag!