Geachte heer,mevrouw, bij deze een ontwerp-voorstel.Ik heb de kleurstellingen zo gemaakt dat hetzelfde logo toepasbaar is op een gele en witte achtergrond. Het vlakverdeling in de '4' heb ik behouden en deze uitgebreid. Door de verschillende vakken wil ik met dit logo het dynamische/maatwerk en diverse projecten uitstralen.
Opfrissen logo/huisstijl veelzijdige organisatie
- Wedstrijd van: sidneymast86
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 19-09-2016
Datum einde: 03-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

