Opwaarts consulting zoekt logo en huisstijl
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
- Wedstrijd van: Opwaarts consulting
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 319.00
- Datum start : 25-06-2015 12:55
- Datum einde : 09-07-2015 12:36
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 54
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
Opwaarts consulting staat voor beweging van goed naar beter. Het inspireert bedrijven te redeneren vanuit de kernvragen over hun bestaansrecht. Wie zijn onze klanten en wat willen zij? Wat hebben onze medewerkers nodig om dat te kunnen leveren?
Opwaarts consulting ziet 'het bedrijf' als hybride systeem van mens (met intuïtie) en organisatie (met regels). Inzicht en sensitiviteit zijn de code voor succesvol veranderen, klantgerichtheid en integraliteit voor succesvol organiseren.
Doelgroep:
1. Startups. Het aanbod voor startups bestaat uit diverse coaching modules. Deze zijn kort en intensief, gericht op het neerzetten van een duurzame onderneming.
2. Gevestigde bedrijven. Het aanbod voor gevestigde bedrijven bestaat uit advies gericht op procesoptimalisatie (zo efficiënt mogelijk werken) en optimalisatie van het organisatiebewustzijn (waarom bestaan we en hoe geven we daar vorm aan?).
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Lichte kleuren die een frisse indruk geven, golvende vormen lijkt meer voor de hand liggend dan hoekige (maar alle goede ideeën zijn welkom).
Er zijn twee documenten toegevoegd met voorbeeldlogo's. Met name het natuurthema is een pre bij de ontwerpen voor Opwaarts consulting, gezien mijn eigen persoonlijke interesse daarvoor.
Veel succes met ontwerpen!
BudgetbeeldMerk
-
-
Toelichting van de designer BudgetbeeldMerk:
Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind.
U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen.
We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg BBM
Budgetbeeldmerk.nl
-
Opwaarts consulting zegt :
Beste BBM,
Bedankt voor de inzending. Een korte reactie:
- De cirkels beelden verbinding uit. Veel voorkomend, maar op zichzelf een mooi beeld. Origineler mag!
- De pijl gaat onderlangs, dat suggereert een zekere negativiteit (door een dal gaan) voordat er Opwaarts gegaan kan worden. De pijl omdraaien zou positiever overkomen.
- Strak is prima, maar hoeft niet per se in deze mate/vorm: ik voeg een paar voorbeeldlogo's toe bij wijzen van denkrichting. -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-