Beste opdrachtgever, hierbij mijn huisstijlvoorstel, rustig voor het oog in overzicht, met een logische leesbare indeling (goed geschikt voor eventuele oudere patienten)
Ik hoop u hiermee te inspireren..
Osteopathie praktijk
- Wedstrijd van: ronald van oers
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-05-2013
Datum einde: 15-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



of met een grafisch effect, echter zijn volvlak kleur logos wel beter toepasbaar in de drukbare media.

Nieuw lettertype met een variatie in kleurpalet. Evt aanpassingen naar wens zijn natuurlijk mogelijk, zit er een gewenst logo bij, dan maak ik op basis van die keuze een op maat gemaakte huisstijl preview..

Een andere invalshoek, met de focus op de wervelkolom...
Zou je me hiervan kunnen laten zien hoe het briefpapier en visitekaartje eruit komt te zien?

Beste opdrachtgever,
Hierbij een nieuwe versie. Met dezelfde visie als de vorige versie, maar dan met de juiste uitstraling.
Ik hoop u te inspireren met dit concept!

Een 2e versie, met een andere invalshoek. Hierbij meer gericht op het zachte en verzorgende handwerk. Dat een soepel dynamisch lichaam tot gevolg heeft. Verder goed toepasbaar, door de volvlak kleuren, op diverse media en bv pand en autoreclame.
Ik hoop dat ik met dit concept meer in de goede richting zit..
Met een vriendelijke groet,
Tjeerd van der Velde
Hoi Tjeerd,
Ik vind het goed dat je een dynamisch/flexibel lichaam in het plaatje wil verwerken, alleen is het wel zonde dat specifiek de wervelkolom eruit is gehaald. Zou je hier iets mee kunnen doen nog? De handen mogen van mij ook blijven.
mvg
Ronald

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn deelname en visie voor uw nieuwe logo. Ik heb gezocht naar een vorm die een rug op een (web 2.0) moderne manier kan weergeven. Al snel trok ik de conclusie dat de rug kracht en stabiliteit moet uitstralen, voor een juiste sfeer rondom de organisatie. Met deze gedachte ben ik tot het volgende logo gekomen...
Ik hoop u hiermee te kunnen inspireren..
Met een vriendelijke groet,
Tjeerd van der Velde
Hoi Tjeerd!
De kleurovergang in de "rug" vind ik leuk. Ik denk alleen dat de rug/wervelkolom nu net iets te abstract is weggezet.
Met vriendelijke groet,
Ronald van Oers
Bedankt voor uw snelle reactie, ik zal er nog eens goed naar kijken!