Geen commentaar
Out of the box logo + huisstijl voor beginnende zzp'er; bedrijfsnaam Zeven Procent
- Wedstrijd van: ZevenProcent
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 26-11-2015
Datum einde: 10-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Beste Alex,
Bijgaand een logo voorstel.
Wat anders dan gebruikelijk maar kon dat in dit geval niet laten.
Uiteraard zijn aanpassingen in kleur of vorm nog mogelijk.
Feedback stel ik graag op prijs.
Met vriendelijke groet, Gerard
PS. Om het ontwerp echt goed te bekijken: met rechter muisknop erop klikken en dan (afhankelijk van de browser) kiezen ’afbeelding bekijken’, ’link openen in nieuw venster’ of ’koppeling openen in nieuw venster’.
Beste Gerard,
Dank voor je inzending. Vind het origineel gevonden maar ben meer op zoek naar een plaatje met daarbij de woorden zeven procent (dat ik het plaatje los van de naam als herkenning kan gebruiken)
Beste Gerard,
Dank voor je inzending. Vind het origineel gevonden maar ben meer op zoek naar een plaatje met daarbij de woorden zeven procent (dat ik het plaatje los van de naam als herkenning kan gebruiken)
Dag Alex,
Bedankt voor je feedback en het is duidelijk wat je wilt.
Ik ga een nieuw ontwerp maken.
Groet, Gerard