.
Pedicurepraktijk Vicky
- Wedstrijd van: JoVi
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 03-03-2015
Datum einde: 23-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



.

.

Ik doe op de valreep graag mee met deze pitch. Bijgesloten mijn idee voor uw logo. Ik ben van mening dat een beeldmerk niet altijd heel voor de hand liggend hoeft te zijn zoals een voet, vandaar de voet(vinger)afdruk. Dit kan je ook interpreteren als wegen die allerlei kanten opgaan, net als de klanten met ieder hun eigen medische voetklachten en wensen. Een ietwat abstract ontwerp...het moet een bepaalde sfeer oproepen. Doet het dat? ;)
Ik hoor graag of deze benadering in de smaak valt.
Groet,
Lisette
Marvelis.nl