Personal Brand

Datum start: 02-11-2010

Datum einde: 23-11-2010

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
geertvanholland

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


- Primair: Logo
- Secundair: Kleurstelling
- Secundair: Concept voor huisstijl
Logo op te leveren in .eps / .ai
Kleurstelling op te leveren in PMS / CMYK / RGB waarden
Concept voor huisstijl vrij op te leveren.

Bedrijfsomschrijving


Een professioneel muziekdocent (aan het conservatorium), componist en artiest die opereert op (inter)nationaal topniveau wil zijn naam versterken door een visuele stijl te ontwikkelen. Zijn initialen zijn CB.
Deze visuele stijl zal worden gebruikt als “personal brand” voor de promotie van al zijn diensten en muziekproducties.
CB is gespecialiseerd in het samenbrengen van verschillende muziekstijlen en –culturen. Orkesten van blaasinstrumenten werken samen met Afrikaanse drumgroepen; kamerkoren werken met jazztrompetisten etc.
Ook andere kunstdisciplines, denk aan dans en toneel, worden door CB feilloos geïntegreerd met muziek. Hierdoor beleeft het publiek altijd een innovatieve show, die ook voor de uitvoerende zeer uitdagend is om deel van uit te maken.
CB focust zich in zijn producties en masterclasses op het (door)ontwikkelen van topmuzikanten en zij die de ambitie hebben om tot de top te gaan behoren.

Let wel: de initialen CB zijn tevens muziekschriftsleutels. De C en B worden dus ook gebruikt als symbool in het internationale muziekschrift.

Doelgroep


De doelgroep bevindt zich voornamelijk in en om (inter)nationale (top) blaas- en/of symfonieorkesten.
- het bestuur van orkesten
- organisaties van muziekevenementen/-voorstellingen
- organisaties van muziekgebouwen
- individuele (top)muzikanten
- jonge, ambitieuze muzikanten
- fanatieke liefhebbers van orkestmuziek en innovatieve muziekcultuurproducties.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wensen / stijl
- gebruik initialen CB
- abstract
- simpel, maar zeer krachtig in vorm
- onderscheidend, eigen
- “apple”
- licht (niet per definitie in kleurgebruik)
- enthousiasmerend

Associaties van het personal brand
- kwaliteit
- creativiteit
- muziek
- professioneel
- innovatie

Designer: Stephan Stephan
logo_huisstijl-stephan-QfB0D3IW

StephanStephan

Hierbij een voorstel met vernieuwde kleuren en een nieuw concept voorstel.

Het nieuwe voorstel is een "onzichtbare" C die een schaduw laat vallen in de vorm van een B.

Op of aanmerkingen kan ik er uiteraard altijd weer in verwerken.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-stephan-Z5BdiQ8u

StephanStephan

Hierbij mijn voorstel voor het CB logo.
Ik heb in mijn achterhoofd rekening gehouden met het feit dat het een professionele uitstraling moet hebben.
Ik heb iets krachtigs, abstract en onderscheidend gecreëerd.
Het logo is een unieke combinatie van de letters C en B.

ReturnReturn

Leuk Stephan. graag wat variaties met (gedurfde) kleurstelling. Kun je het ook weer geven op verschillende achtergrondkleuren. Blijft de C dan wit?

StephanStephan

Ik zal morgen een paar voorstellen uploaden. Het idee met dit logo was dat de C transparant was. Heb nog een ander idee in mijn hoofd wat een beetje overeenkomt met dit logo.
Ik zal je morgen verrassen met wat variaties en een nieuw design.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.