Hierbij een voorstel met vernieuwde kleuren en een nieuw concept voorstel.
Het nieuwe voorstel is een "onzichtbare" C die een schaduw laat vallen in de vorm van een B.
Op of aanmerkingen kan ik er uiteraard altijd weer in verwerken.
Personal Brand
- Wedstrijd van: Return
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-11-2010
Datum einde: 23-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij mijn voorstel voor het CB logo.
Ik heb in mijn achterhoofd rekening gehouden met het feit dat het een professionele uitstraling moet hebben.
Ik heb iets krachtigs, abstract en onderscheidend gecreëerd.
Het logo is een unieke combinatie van de letters C en B.
Leuk Stephan. graag wat variaties met (gedurfde) kleurstelling. Kun je het ook weer geven op verschillende achtergrondkleuren. Blijft de C dan wit?
Ik zal morgen een paar voorstellen uploaden. Het idee met dit logo was dat de C transparant was. Heb nog een ander idee in mijn hoofd wat een beetje overeenkomt met dit logo.
Ik zal je morgen verrassen met wat variaties en een nieuw design.