PetShop bon

Datum start: 21-02-2012

Datum einde: 10-03-2012

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
lvdp

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een kadobon/giftcard in creditcard formaat. De naam is: PetShop bon.
Er moet een logo komen en een compleet design van de kadobon/giftcard.
De giftcard moet duidelijk laten zien wat je er mee kan!!!
achtergrond: de kadobon is met vrije waarde te koop in verschillende winkels. de kadobon is te besteden bij een groot aantal dierenwinkels.
de subtitel is: Voor de échte dierenvriend!

Bedrijfsomschrijving


De GiftGroup ontwikkelt kadobonnen/giftcards waaronder De Nationale Kadobon.

Doelgroep


Voor iedereen die iemand kent die gek is op zijn/haar huisdier. Het is een kadobon waarmee men landelijk bij verschillende dierenwinkels producten kan kopen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Een vrolijke kaart met daarop een puppy hond, kat, konijn, parkiet en goudvis zijn afgebeeld. Daarnaast moet de naam PetShop bon er leuk en groot op komen te staan.

kleuren: rood, wit met paarse elementen.

Designer: btGraphics btGraphics
logo_huisstijl-btgraphics-yp7hY87E

btGraphicsbtGraphics

Beste,

hierbij nog 2 voorstellen. Het idee bij de voorste kaart (de groene dus) is om van de 5 dieren elk een eigen kaart te maken, telkens in een andere kleur. Het lijkt me fijn dat de klanten zelf de keuze hebben tussen de verschillende dieren. Indien deze kaart uw voorkeur krijgt maak ik uiteraard ook nog een ontwerp voor de andere dieren.

MVG
btGraphics

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-btgraphics-8gSkH77w

btGraphicsbtGraphics

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn ontwerp voor de kadobon. Aanpassingen aan het ontwerp, de kleur, het font e.d. zijn uiteraard nog mogelijk!

MVG
btGraphics

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.