Predict

Datum start: 12-02-2013

Datum einde: 28-02-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
Jona10

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor een jong & dynamisch consultancy bedrijf op het gebied van Financial data analyse / Accouting zijn we op zoek naar een huisstijl inclusief logo.
De huisstijl moet zakelijk, maar tegelijkertijd ook jong modern en fris ogen.
De naam van de onderneming is Predict. Bedrijfsnaam maakt onderdeel uit van logo.


The name of the company is Predictable. Company name is part of the logo.

Bedrijfsomschrijving


Bedrijf richt zich op Financiele data / accounting en forecasting

Doelgroep


Jonge ondernemers en MKB bedrijven met potentie om te groeien. We willen internationaal ook voet aan de grond waardoor dus ook met de huisstijl en logo rekening gehouden moet worden met de uitstraling naar buiten toe. Veel van onze diensten zullen via Internet gaan en via klant protalen. Ook dhiermee moet dus rekening gehouden worden met de look en feel van het geheel

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Frisse look en feel
Strak/ modern

Designer: Jae Jae
logo_huisstijl-jae-Y6CwSIKW

JaeJae

GOEDEAG,

Hierbij wilde ik mijn bijdrage leveren aan uw ondernemeingsplan m.b.t. het ontwerp van een nieuw logo en dit is het resultaat. ik heb gekozen voor slechts 1 ontwerp omdat ik voor mijzelf dit ontwerp niet meer kon verbeteren.

Ik hoop dat ik naar uw visie gehandeld hebt. Bedankt voor deze kans en in afwachting van uw bericht verblijf ik,

MvG, Jae

JaeJae

de blauwe bal staat symbool voor de stroming en oneindigheid van eindeloze liquide middelen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.