ivm weinig tijd een vlug uitgewerkt wiegje,
Prematurenkleertjes en accessoires (logo en huisstijl).
- Wedstrijd van: NB
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-07-2012
Datum einde: 15-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Persoonlijk gaat mijn voorkeur toch uit naar de blauwe zeehond, (het wiegje zou misschien in een moderne variant beter uitkomen, maar daar is op dit moment helaas geen tijd meer voor. ivm einde wedstrijd.
Ik hoop van u te horen en ik ga er vanuit dat we er samen wel uit komen.
Frans Welmers
Welmers Media

Geen commentaar
Door de kleur van de zeehond te veranderen oogt hij een stuk minder realistisch,
Met het stiksel er om heen vind ik dit het beste ontwerp tot nu toe.
Dit is echter geheel persoonlijk.
Ik hoop dat u deze mening deelt.
Welmers Media
Beste Frans,
Ik vind dit ontwerp ook t beste. Ik kwam nog op t idee om er misschien een couveuse (evt. wiegje ) aan toe te voegen en de zeehond weg te halen. Dit omdat jij aangaf dat je soms moet afwijken vh eerste idee. Een diertje bij een babylogo is inderdaad wel heel erg voor de hand liggend maar kan op de juiste manier ook wel heel vernieuwend zijn.
Misschien haal ik de boel nu wel helemaal overhoop. Kijk maar of je er iets mee kunt....
Grtz, Nicole
Beste Nicole,
Ik zie dat u tot op heden nog geen keuze heeft gemaakt, begrijpelijk met aangezien er een aantal (vind ik) goede ontwerpen tussen zitten.
Nu wil ik voorstellen naast de huisstijl (briefpapier, visitekaartje, logo, envelop) ook de labels voor de kleding erbij te maken, deze zullen dan zo worden als in mijn eerste inzending.
Frans Welmers

Geen commentaar
Ik heb helaas geen reactie van u ontvangen, u kunt mij altijd mailen of bellen. ook na de wedstrijd blijven alle aanpassingen kostenloos.
Ik hoop gauw van u te horen.
MVG
Frans Welmers
WelmersMedia
welmers-medai@hotmail.com
0628516093
Hartelijk dank voor je bericht! Ik vind het lastig om via mail duidelijk te maken wat ik bedoel. Jouw ontwerp spreekt me erg aan, echter ik ben zelf nog zoekende of het compleet is. Het aanbod om na de wedstrijd eventuele aanpassingen door te voeren neem ik dan zeker in de beslissing mee!
Bij het laatste ontwerp heb je inderdaad gedaan wat ik heb gevraagd, op de een of andere manier vind ik het nu weer te veel (volgens mij vind jij dat ook). Pfffft, ben ik nou zo moeilijk of heb je dat vaker??
De kleur vd letters (ondertekst) vond ik in t 1e ontwerp mooier. Het hangertje toch maar weer niet.... Terug bij het vorige ontwerp dus. Ik moet zelf ook nog even denken hoe ik t graag zou willen.
Tot later weer,
Nicole
Het wordt al gauw teveel, maar vergelijk het eens met andere logo's van kleding voor baby's. www.tinylovely.com bijvoorbeeld hanteerd ook een diertje. soms is het ook goed om af te stappen van een idee, misschien kunnen we de zeehond laten voor wat het is, en er een baby'tje van maken..
Het gaat dan al wel gauw op in de rest van de babykleding merken.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het niet vaker zo lastig vond om iets te verzinnen, ik mis nog iets. Ik ga er morgen nog eens rustig voor zitten.. dan zorgen we er voor dat het straks helemaal klopt

zakelijk ondertiteld, heb gekozen voor clothes en stuff zodat u in de toekomst logo-technisch niet alleen vast zit aan kleding.
Met de tekst er onder wordt het wel duidelijker. Misschien is dit iets als logo op de website. En zonder voor een label?
Kun je nog met de tekst schuiven? Uitrekken of zo?
Grtz
Voordat ik het verkeerd begrijp en mijn tijd en energie in iets verkeerds steek,
Je wilt de letters uit het eerste ontwerp, de tekst eronder voor het logo op de site, (eventueel uitgerekt of verschoven) Het kledinghangertje in de 'O' is ook goed,
Op het kleding label wil je slechts de zeehond met Earlyborn, (met of zonder hanger?)
Als dit het is dan is, dan hoor ik het graag en zorg ik dat het morgen avond in zijn geheel online staat.
U kunt mij ook altijd even bellen op 0628516093

Hierbij mijn creatieve uitspatting, ik wacht uw reactie af
Zoiets had ik inderdaad gevraagd, dank je wel hiervoor. Toch vind ik de andere letters mooier. Zie commentaar bij jouw andere ontwerp. Het kledinghangertje ook! Heb je een plaatje van een babykledinghangertje?
Grtz, Nicole

de toevoeging van het lege hangertje vertolkt hoe moeilijk het is om iets te vinden voor een te vroeg geboren baby'tje.
Ik ben wat huiverig om aftewijken van het zakelijke aangezien het ook evt gebruikt gaat worden voor overleden baby'tjes, graag hoor ik weer van u.

hier een wat lagere resolutie, zodat de overview wat overzichtelijker wordt
Bedankt voor de mooi score, er ontbreekt natuurlijk nog 1 ding, wat kan ik doen zodat het 5 sterren worden?
Ik zou nog In het logo graag terug zien dat het over kleine kleertjes gaat. Iets met een stiksel of zo..... Als je de woorden Early Born niet goed leest dan kun je ook denken dat het over zeehonden gaat. De presentatie op de kaartjes vind ik heel goed. Ik kan me zo voorstellen dat dit ook kleine kaartjes worden, passend bij de kleine kleertjes. Kun je ook een voorbeeld maken op een etiketje aan de zijkant vd kledingstuk? Alleen zeehondje of een ander idee? De gebruikte kleuren vind ik top. Voor jongens en meisjes.
Hoop weer van je te horen,
Grtz, Nicole
Nicole, leuk dat je zo enthousiast bent, ik zal kijken of ik iets met kleertjes kan doen in het logo. Ik moet zeggen dat ik zelf ook al aardig tevreden was.
WelmersMedia
Geachte Nicole,
Ik ben even wat wezen experimenteren, maar hij wordt al gauw te druk, ik ben bang dat het zijn zakelijke kant verliest.
Wat zeg jij van een ondertitel onder early born,
Iets als: 'Clothes for the very little'
Hi,
Het toegevoegde hangertje geeft inderdaad niet echt weer wat ik bedoel. Misschien is een tekst een optie. Wat jij schrijft is een idee of 'preemie clothing' , 'premature baby clothes', preemie clothes & stuff. Tja, jij hebt vast al veel geëxperimenteerd, misschien kun je hier nog wat mee.
Hoor wel. Grtz, Nicole

Hierbij mijn eerste inzending,
Een chique uitstraling met een zeehond, een lief klein schattig diertje en het is een keer wat anders dan een standaard kuiken, beer of paard