Geen commentaar
"print je pannenkoek" zoekt logo + visitekaartje voor nieuw concept
- Wedstrijd van: Sander van Mook
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 15-04-2016
Datum einde: 15-05-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



misschien is dit een mooie combo van strak gecombineerd met pannenkoeken?

4 mogelijke businesskaartjes info kan op de achterkant
Bedankt voor de inzending. Eerst had ik het idee om het beeldmerk ongeveer deze uitdrukking te geven. Later dachten we dat het moest gaan om de lekkere en mooie pannenkoeken. Misschien is een combinatie ook mogelijk? Geen kleur geel. De tekst is te eenvoudig.
Tekst moet wel inderdaad goed leesbaar zijn maar iets van vloeibare letters is meer ons idee. De dunne belijningen zijn wel mooi en strak.