Professioneel en herkenbaar logo en huisstijl voor een enthousiaste startende onderneming in de energiebranche

Datum start: 07-08-2013

Datum einde: 21-08-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
4+

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij hebben een behoefte aan een logo en huisstijl om onze startende onderneming een herkenbaar “gezicht” te geven. Die herkenbaarheid moet niet alleen naar voren komen in het logo en het eerste blad van een offerte, brief, etc. maar ook heel subtiel op de vervolgbladen van die documenten.

Alle inzendingen zullen door ons worden beoordeeld op:
• Strak uiterlijk
• Herkenbaarheid
• Professionele uitstraling
• Eenvoud
• Originaliteit
• Subtiele herkenbaarheid in huisstijl (ook vervolgbladen)

Bij minimaal 20 SERIEUZE inzendingen kiezen wij GEGARANDEERD een winnaar. (Brandsupply adverteert met gemiddeld 62 inzendingen per wedstrijd).

Bedrijfsomschrijving


Het bedrijf heet “DHC Holland”, DHC staat voor District Heating & Cooling, en is een technisch georiënteerd bedrijf dat consultancy, service en diensten levert op het gebied van onderhoud en beheer van warmte- en koudedistributienetten. Een dergelijk distributienet kenmerkt zich door geïsoleerde leidingen die in de grond liggen en waardoor water naar huizen wordt getransporteerd. In die huizen wordt energie in de vorm van warmte of koude afgestaan middels de radiatoren e.d. Het afgekoelde water gaat daarna weer via het leidingenstelsel terug naar de centrale die het water weer opwarmt. In de bijlagen wordt e.e.a. geïllustreerd, en nadere uitleg is te vinden via http://www.youtube.com/watch?v=wqUpzvfXGNc

Doelgroep


De doelgroep is heel breed: (lokale) overheden, (duurzame en lokale)energiebedrijven, aannemers, adviesbureaus en toeleveringsbedrijven

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleuren rood en blauw zijn middels de naam “Holland” voor de hand liggend maar ook omdat vanwege “heat”, rood, en “cool”, blauw. Dit is echter voor ons geen logisch gevolg. De inzendingen zullen worden beoordeeld op de eerder genoemde criteria.
Verder heeft ons bedrijf als subtitel: Utility Services & Mainteneering. Ook het gebruik van deze subtitel is optioneel maar geen must.

Verras ons, zouden we willen zeggen en heel veel succes.

Designer: Brandbrains Brandbrains
logo_huisstijl-brandbrains-7TA9V4ca

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-brandbrains-6qqQhCEa

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-brandbrains-X0KcZEAK

BrandbrainsBrandbrains

Feedback zeer welkom!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-brandbrains-WO0tlLlI

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-brandbrains-VlhAxTNI

Geen commentaar

DHCHollandDHCHolland

Hoort zeker bij de kanshebbers. Eenvoudig, strak en professioneel!!!

BrandbrainsBrandbrains

Bedankt voor het compliment! Heeft u nog suggesties?

DHCHollandDHCHolland

Dag Brandbrains,

We blijven enthousiast over je ontwerp. Kun je een suggestie geven hoe we de herkenbaarheid in de huisstijl incl. vervolgbladen kunnen verwachten?

Alvast bedankt.

BrandbrainsBrandbrains

U bedoelt briefpapier?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.