Beste DHC Holland,
hierbij mijn eerste ontwerp voor jullie startende onderneming!
ik hoor graag uw feedback,
Mvg,
EsterN
Professioneel en herkenbaar logo en huisstijl voor een enthousiaste startende onderneming in de energiebranche
- Wedstrijd van: DHCHolland
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 07-08-2013
Datum einde: 21-08-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank je wel voor je inzending. De variant op de vlammen spreekt ons minder aan dan bij andere inzendingen. Is iets minder strak.

Geen commentaar
Hierbij dezelfde opmerkingen