Hallo,
Bijgevoegd 2 voorstellen voor uw logo met een abstract, maar dynamisch vogel-figuur. Ik heb de voorstellen tevens weergegeven in zwart/grijstinten, zodat zonder afleiding van kleur ook te zien is wat de indruk van het logo is.
Ik zie graag uw reactie met eventueel commentaar en/of wensen tegemoet (en een beoordeling uiteraard)!
Met creatieve groet,
Martine
Promigion
- Wedstrijd van: Wouter Heije
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-02-2015
Datum einde: 06-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

