Geen commentaar
Pr(Tw)ikkel me....en ontwerp mijn logo!
- Wedstrijd van: Bibianne
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-06-2011
Datum einde: 07-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



dank je voor je reactie
mischien is dit beter met lime groen
en beweging streepjes eronder
ook heb ik iets een zwaardere letter gebruikt
wat vind je ervan
Ik vind deze zeker mooi, dankjewel!

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Hekman,
Ook jij bedankt voor je enorm snelle inzending.
Wat een waanzinnig leuk idee dat ontwikkelontwikkel, geniaal gevonden! Hoe zou het ontwerp eruit zien als je voor ontwikkelontwikkel een kleur gebruikt? Bv bruin of zwart en dan de rechthoek lime groen of blauw? En ik ben benieuwd naar een versie waarbij de letters wat dikker zijn, zou dat meer kracht uitstalen?
Tot slot de lijn eronder, zou je daar op de een of andere manier \"beweging\" in kunnen verwerken?
Kan je hier iets mee?
Vriendelijke groeten,
Bibianne