Geen commentaar
Psycholoog richt zich op zakelijke markt door effectieve technieken als EMDR en hartcoherentietraining
- Wedstrijd van: susannedejong1969
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-01-2017
Datum einde: 03-02-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


ook mooi, zakelijk. Benieuwd hoe het zou zijn als punt gewoon is, en ipv & een |
best lastig zoveel aanbod en mogelijkheden, ik laat alles weer even bezinken

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Doet me teveel aan schoonheids salon denken .. Door kleur en & teken op deze manier

Geen commentaar

Geen commentaar
Leuk!
Leuk!grappig zo
Zou dan wel therapie en coaching eronder doen en psycholoog coach onder mijn naam
Oops! haha

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dank, mooie kleuren maar Susanne is met een s :-). En te sierlijk, past niet zo goed bij mij als persoon. Welk goed om deze variant met naam te zien. Dank voor je tijd.

Geen commentaar

Geen commentaar
Leuk ik laat m bezinken

Geen commentaar
Leuk dat -re- apart naar voren komt. Dat is wel beetje wat ik zoek. Mindset en mindreset. Maar heb lettertypes voorbij zien komen die me meer aanspreken. Dank voor je inspanning

Geen commentaar
Ding erboven voegt voor mij niet toe