Ik heb nog een inzending. Ik heb een leuke toevoeging door de snelheidslijn te vervangen met apostroffen. Ook heb ik wat gespeeld met de typografie waardoor het ontwerp iets rustiger overkomt.
Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Rappe Redacteur: niet verlegen om tekst, wel om een huisstijl ontwerp, wie helpt?
- Wedstrijd van: derapperedacteur
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-01-2011
Datum einde: 26-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Eerste is wel leuk, weet niet of het echt is wat ik zoek..

Beste Rappe Redacteur,
Dit is mijn inzending voor het logo. De uitwerking heb ik zo simpel en strak mogelijk gehouden. Ik wil dat men in één oogopslag het logo begrijpt. De simpelheid maakt het logo ook erg professioneel en zeker te gebruiken als freelancer. Ik heb een aantal voorstellen met hetzelfde concept ontworpen.
Ik hoop dat het ontwerp u aanspreekt. Voor dit ontwerp heb ik ook al een hele strakke huisstijl in gedachte.
Met vriendelijke groet,
Julian
Het potloodje past niet zo bij mijn werk denk ik, moest even twee keer kijken voor ik het logo \'snapte\'