Geen commentaar
Regionale Hulpdiensten Terein
- Wedstrijd van: div
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 14-07-2012
Datum einde: 21-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


ik vind het niet echt een hele mooie huisstijl... het is een beetje rommelig, en dingen zijn niet duidelijk. graag zie ik een ander voorstel

Geen commentaar
Prima huisstijl? ( Briefpapier, enveloppen etc )
Als u en Huisstijl maakt kan ik beslissen
Graag zie ik een huisstijl!
nog steeds geen huisstijl gezien. zodra ik binnen 5 dagen nog geen huisstijl heb gezien bent u geen ontwerper meer voor de rht

Geen commentaar

Geen commentaar
Tot nu toe vind ik dit logo het best! Het is RHT in plaats van RHI kunt u dat even veranderen?
Tot nu toe vind ik dit logo het best! Het is RHT in plaats van RHI kunt u dat even veranderen?
En tevens een huisstijl erbij doen?

Geen commentaar