Restyling logo en huisstijl en pay-off voor meer onderscheid

Datum start: 11-08-2011

Datum einde: 31-08-2011

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
Esther

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het huidige logo en de huisstijl dateert van 2008. Dit is verder nog naar volle tevredenheid. Echter hebben we in 2010 een splitsing van ons bedrijf doorgemaakt, waardoor het nodig is om meer onderscheid te maken ten opzichte van de andere tak die ook zelfstandig is doorgegaan.

Onze pay-off is nu 'betrokken bij resultaat'. Ook hier is het gewenst om een nieuwe pay-off te maken i.v.m. de splitsing van ons bedrijf. Kernbegrippen waar V-Kam Education voor wil staan: betrouwbaarheid, service, flexibel, snel en accuraat, belangrijke speler in de markt van KAM (kwaliteit, arbo, milieu).

Bedrijfsomschrijving


V-Kam Education bv organiseert cursussen in de vakgebieden kwaliteit, arbo, milieu en voedselveiligheid. Zie voor verdere info: http://www.v-kam.nl

Doelgroep


MKB en groter

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wat ons betreft mag de kleurstelling zoals die nu wordt gebruikt hetzelfde blijven. PMS 274U en PMS 422U.

Huidige logo als bijlage bijgevoegd.

SVP
- ontwerp/restyling logo
- pay-off
- ontwerp voor drukwerk: briefpapier, volgpapier, visitekaartjes, naambordjes (cursisten), A4 schrijfblok, A4 en A5 enveloppen

Designer: Esther Esther
logo_huisstijl-esther-s6RfVyM4

EstherEsther

Beste Willem Jan, hierbij een inzending op de valreep, dit i.v.m. vakantie. Mocht het ontwerp aanspreken is het altijd mogelijk het na de wedstrijd naar wens aan te passen.
M.v.g. esther

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.