Geen commentaar
Reveal your True design Ambition: Logo & House Style for a Fashion Brand
- Wedstrijd van: True Ambition
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-01-2013
Datum einde: 24-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hiernaast vindt u een aantal varianten van het logo. Kijk naar de verschillende verhoudingen (beeldmerk t.o.v. tekst), kleurcombinatie en onderaan nog kleine variatie op beeldmerk.
Ik zie dat de wedstrijd over 3 uur afloopt. Mocht u interesse hebben, kunnen we via de mail altijd nog communiceren om alles 100% naar wens te maken.
Groeten,
Chantal

Geen commentaar
Beste True Ambition,
Hierbij een sfeerimpressie van een mogelijke uitwerking van de huisstijl. Het logo staat nu in het wit op een zwarte achtergrond. Deze twee tinten zijn doorgevoerd in de huisstijl. M.i. geeft dit een sterke en "fashionable" uitstraling. Uiteraard kan dit geheel naar uw wensen worden ontworpen.
Heeft u bijvoorbeeld een referentie dat u aanspreekt?
In ieder geval bedankt voor de positieve beoordeling!
Groeten,
Chantal
P.S. De gebruikte afbeelding van de tas behoort niet tot het ontwerp en is puur qua presentatie gebruikt.
Beste Chantal,
Dank je wel voor de ontwerpen.
Vooral de achterkant van het briefpapier spreekt ons aan.
Het logo is het nog niet helemaal. Gevoelsmatig ontbreekt er nog iets aan. Wat dat precies is weten wij helaas niet. De tekst is verder prima.
Zou je wat met het logo kunnen spelen? in verschillende kleuren combinaties? Zwart/goud - Bruin/goud - zwart zilver`- wit/goud, en een ontwerp voor een envelop.
Zou je het nieuwe logo ook voor de achterkant van het briefpapier kunnen aanpassen en wellicht verwerken in de visitekaartjes?
Alvast bedankt,
True Ambition

Geen commentaar
Beste Chantal,
Bedankt voor je ontwerpen.
Dit ontwerp behoort tot onze top 3.
We vinden het simpel, elegant en Zowel de lotus als de letter A zijn er in verwerkt. Wij zijn benieuwd hoe je hiervan een huisstijl van maakt en zien dat graag tegemoet.
Graag ook een versie waarbij het logo in wit geschreven is op een zwart achtergrond.
Alvast bedankt,
True Ambition

Geen commentaar
Beste True Ambition,
Hierbij mijn inzending. Het beeldmerk is een abstracte weergave van de lotus. Daarnaast is de A in het midden te zien. Dit benadrukt nog eens de A van Ambition alswel Amsterdam.
De stijl is geheel naar wens aan te passen. Hopelijk sluit het ontwerp een bij uw wensen. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk in ieder geval uit naar uw reactie.
Met vriendelijke groeten,
Chantal | estoy