Revelutionair en jong bedrijf op het gebied van gezondheid!

Datum start: 02-05-2013

Datum einde: 16-05-2013

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
GdesiGn

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo en bijpassende huisstijl in de kleuren zwart, wit en (donker)turquoise en zorg dat de klant het gevoel krijgt echt iets te kunnen bereiken voor zichzelf als men dit logo of deze huisstijl ziet. Houd het modern en strak! Tevens gaan wij in de toekomst 'mental coaching' aanbieden dus iets om rekening mee te houden. Wij dagen jullie uit!

Bedrijfsomschrijving


Ons bedrijf, Higher Level - Training & Coaching, is gespecialiseerd in training, voeding en revalidatie. Ons concept is nieuw, zeer doeltreffend en nog uniek in Nederland. Wij laten mensen zich weer voelen en bewegen zoals ze willen!

Doelgroep


Iedereen!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zwart, wit, (donker)turquoise

Designer: keesvanbeek keesvanbeek
logo_huisstijl-keesvanbeek-oNbsxhrM

keesvanbeekkeesvanbeek

Geachte,
Bijgevoegd mijn logovoorstel.

Ik zie uw reactie graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Kees van Beek

NelisNelis

Beste Kees,

Bedankt voor je deelname. Wij vinden het logo niet passend voor ons idee. Wij zijn een bedrijf met revolutionaire technieken om iemand zich snel beter te laten voelen na pijnklachten, spierklachten, maar ook door trainingen zoals bootcamp, personal training, small group training, voedingsadvies, etc etc. Wij zoeken ook een logo dat revolutionair is!! Iets dat je niet alledaags ziet...iets nieuws, iets spannends, iets stoers! Kun je dat aan? ;-)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.