Revelutionair en jong bedrijf op het gebied van gezondheid!

Datum start: 02-05-2013

Datum einde: 16-05-2013

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
GdesiGn

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo en bijpassende huisstijl in de kleuren zwart, wit en (donker)turquoise en zorg dat de klant het gevoel krijgt echt iets te kunnen bereiken voor zichzelf als men dit logo of deze huisstijl ziet. Houd het modern en strak! Tevens gaan wij in de toekomst 'mental coaching' aanbieden dus iets om rekening mee te houden. Wij dagen jullie uit!

Bedrijfsomschrijving


Ons bedrijf, Higher Level - Training & Coaching, is gespecialiseerd in training, voeding en revalidatie. Ons concept is nieuw, zeer doeltreffend en nog uniek in Nederland. Wij laten mensen zich weer voelen en bewegen zoals ze willen!

Doelgroep


Iedereen!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zwart, wit, (donker)turquoise

Designer: Romservice Romservice
logo_huisstijl-romservice-CVlaTyGu

RomserviceRomservice

Bedankt voor defeedback.
Hierbij een ander idee.

Groet, Henry

NelisNelis

Beste Henry,

Hartelijk bedankt voor je inzending. Wat ons betreft is er nog te weinig veranderd ten opzichte van je vorige ontwerp. Zou je eens iets compleet nieuws willen proberen? Dankjewel.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-romservice-FnXw3dHU

Geen commentaar

NelisNelis

Beste Henry,

Bedankt voor deze inzending. Dit ontwerp is echter niet naar onze smaak.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-romservice-ChxK2FKS

RomserviceRomservice

Hallo,
Hierbij mijn voorstel voor het logo.
Ik hoop dat het je aanspreekt.

Met vriendelijke groet, Henry

NelisNelis

Beste Henry,

Dankjewel voor je ontwerp en inzending. We vinden het idee achter een diamant origineel. Van een ruwe diamant een fijne diamant maken past op zich wel in ons concept, maar het ontwerp erbij vinden we dan weer wat eenvoudig. Ook zijn we bang dat een diamant iets uitstraalt wat duur is en dat willen we voorkomen. Dit alles is natuurlijk onze interpretatie..

Wij zijn een bedrijf met revolutionaire technieken om iemand zich snel beter te laten voelen na pijnklachten, spierklachten, maar ook door trainingen zoals bootcamp, personal training, small group training, voedingsadvies, etc etc. Wij zoeken ook een logo dat revolutionair is!! Iets dat je niet alledaags ziet...iets nieuws, iets spannends, iets stoers! Hopelijk wil je het nog een kans geven.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.