Geen commentaar
Rotterdam heeft er een eigenwijze financieel deskundige bij:)
- Wedstrijd van: Cyril288
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 05-06-2016
Datum einde: 19-06-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi,
Neem eens een kijkje op het ontwerp , de cirkelvorm juiste gemaakt en geplaatst alle stationaire op een bord.
Vriendelijke groeten,
Roestig

Geen commentaar

Geen commentaar
Erg leuk Rusty! Heel ander ontwerp dan ik tot nu binnen had. Ook met die net niet ronde cirkel. Neem ik zeker mee in de overwegingen
Dank je! ( Thankyou! )
Ik ben blij dat je graag de ontwerpen. Laat het me weten als u wijzigingen die nodig hebben.
Vriendelijke groeten,
Roestig

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar