Geen commentaar
Snackbar lunchroom amerikaanse jaren 50 en 60 stijl
- Wedstrijd van: horeca82
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-09-2014
Datum einde: 07-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hier nog enkele voorbeelden van uitingen.
U kan op de afbeeldingen klikken om ze in groot formaat te bekijken.
Met vriendelijke groeten,
Oliver
Dank u wel

Beste,
Hierbij onze eerste inzending voor uw logo.
Kleuren en lettertypes kunnen altijd aangepast worden naar wens...
Uw feedback is meer dan welkom.
Met vriendelijke groeten,
Oliver
leuke insteek, Misschien inderdaad wat verandering van kleuren.en die s van Michel's is wat weggestopt. Misschien wel expres maar vind ikzelf niet zo mooi.