Beste opdrachtgever
Bij deze mijn inzending.
Het beeldmerk boven de tekst stelt een abstracte verspringer voor. De eerste letter van Chionis heb ik in dezelfde stijl doorgetrokken.
Als het logo u bevalt kan er een passende huisstijl ontworpen worden.
Ik hoor graag uw commentaar
Mvg
Deezine
Spring van de klassieke oudheid naar de moderne tijd
- Wedstrijd van: chionis
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-04-2012
Datum einde: 01-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Jammer Deezine, maar dit wordt het niet. Dergelijke figuurtjes kom ik nogal eens tegen in logo's en vind ik een beetje sleets.
Jan