totaal beeld
Stijlvol logo & huisstijl voor IT bedrijf in oprichting
- Wedstrijd van: 4Lph4Num3r1c
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-01-2011
Datum einde: 15-02-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De kleurstelling is heel fris en ook het visitekaartje in portrait mode was een leuke optie. We hebben echter toch voor een ander ontwerp gekozen. Toch bedankt voor je tijd en moeite.

Beste,
sorry van de eerdere fout in de naam, niet goed opgelet.
Ik heb er nog even naar gekeken en geprobeerd de \"alien\" eruit te halen.
In afwachting van een reactie.
Met vriendelijk groet,
chielharms
Hoi Chiel,
Het draaien van het logo maakte er inderdaad meer een vrucht van.

Geen commentaar
Beste hchiel,
Niet verkeerd bedoeld hoor :) Maar de naam is verkeerd gespeld!
Groetjes Dominique
Hoi hchiel,
Dominique geeft terecht aan dat de spelling niet helemaal klopt, maar daar kan ik nog voorbij kijken. Zelf vond ik de vrucht best aardig, maar ik weet wat het moet voorstellen.
Tijdens een rondvraag, dachten een paar mensen dat het om een ailien ging. En sindsdien zie ik eigenlijk alleen de alien nog en de vrucht niet meer. Verder vond ik de kleurstelling (zowel tekst als vrucht) etc wel erg mooi.