Stijlvol logo & huisstijl voor IT bedrijf in oprichting

Datum start: 19-01-2011

Datum einde: 15-02-2011

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
moreforless

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Waar gaan wij de logo/huisstijl voor gebruiken:
• Visitekaartje, met voor en achterkant
• A4 briefpapier
• Envelop
• Logo gaat o.a. gebruikt worden op de website dus deze moet als vector gebouwd zijn

Bedrijfsomschrijving


Bedrijfsnaam: Tamarillo. Een jong bedrijf dat Web en IT diensten aan zal gaan bieden. Wikipedia omschrijft een tamarillo als "Het is een sterk vertakte, snelgroeiende, groenblijvende, tot 7,5 m hoge halfheester." eigenschappen waarvan wij hopen dat ze straks ook toe te schrijven zijn aan ons bedrijf.

Doelgroep


Tamarillo richt zich op zowel consumenten (18-40 jaar) als het bedrijfsleven.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Bij voorkeur de vrucht en/of de plant Tamarillo opnemen in het logo. Bij de vrucht mag dit ook een doorsnede zijn. Kleuren zijn vrij. Voor meer info over de vrucht/plant tamarillo zie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Tamarillo

Designer: welmersmedia welmersmedia
logo_huisstijl-welmersmedia-TCpnF212

welmersmediawelmersmedia

Hierbij mijn eeste inzending, ik heb gebruik gemaakt van rustige kleuren, Het logo is verwerkt in de tekst en dient tevens als O van Tamirl\'o\'.

In het beeldmerk heb ik de shutdown button verwerkt, dit omdat bij de meeste ict problemen het vaak eindigt met: \'\'ik kom er niet uit\'\'

Doordat in de payoff/ondertitel staat ICT Solutions geef je dus gelijk een oplossing in bovengenoemde probleem,

Ik hoor graag uw reactie/feedback.
Zodat ik de minpunten voor u kan aanpassen.

MVG


WelmersMedia

4Lph4Num3r1c4Lph4Num3r1c

Hoi WelmersMedia,

We vonden je vondst erg creatief, maar zoals bij bijna alle andere voorstellen waarbij de vrucht als de letter O gebruikt wordt, lijkt men te denken dat het bedrijf Tamarill heet. Dit willen we graag voorkomen.

welmersmediawelmersmedia

Ok ik zal dit in een volgend ontwerp herstellen, Gegroet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.