Strak logo en huisstijl voor multimedia bedrijf REWIND

Datum start: 23-11-2017

Datum einde: 04-12-2017

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
Cristi.Bordeianu

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een logo en huisstijl voor een modern media bedrijf waar verschillende technieken aan bod komen, fotografie, videografie, dronebeelden, 360° foto's en video.
Alles komt aan bod.
Hiervoor ben ik dan ook op zoek naar een logo en huisstijl die modern is en allesomvattend is.
Mag zeer algemeen zijn, mag zeer uitgebreid zijn.

Zolang het maar duidelijk leesbaar en modern is, aangezien ik met de laatste technologieën werk wil ik dit ook laten doorschijnen in mijn logo en huisstijl.

Bedrijfsomschrijving


Jong opstartend bedrijf die video en fotografie gaat toepassen in verschillende domeinen. Door gebruik te maken van de laatste technologieën, drones, stabilisaties, 3d mapping, 360° foto's en video willen we een breed publiek aanspreken.

Doelgroep


Kleine tot middelgrote bedrijven en ondernemingen, maar ook particulieren kunnen aan bod komen om hun event in beeld te brengen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: liryckane liryckane
logo_stationery-liryckane-4IaSMdxA

liryckaneliryckane

HOPE YOU LIKE IT

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-liryckane-FOYwhNjs

liryckaneliryckane

hello sir sorry for the late rply hope you like it

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-liryckane-v0469Qtk

liryckaneliryckane

hope you like it

RewindRewind

Hi Liryckane, i think something went wrong when submitting your design. I can't seem to load your design...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.