Geen commentaar
TEC-IB BV
- Wedstrijd van: haraka
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-09-2014
Datum einde: 23-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo, iedereen heeft zijn/haar eigen manier van begeleiden van de wedstrijd en dat respecteer ik, maar voor de zekerheid het volgende: door het geven van feedback of waarderen met aantal sterren kunnen ontwerpen beter aangemaakt worden....tegelijkertijd komen dan in eens andere onderwerpers ook in actie...omdat er dan extra info is over uw voorkeuren. succes met de wedstrijd.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
variant. vliegend object tussen de tang van de C van TEC(meetinstrument)

Geen commentaar
eenvoud voorop voor herkenbaarheid, een eerste aanzet.