hallo,
omdat het best wel een druk beeldmerk was heb ik het wat versimpeld. nu is het wat beter te (lezen als het ware)
mvg Richard van der weide
Tensor
- Wedstrijd van: TT
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 04-05-2011
Datum einde: 25-05-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hi Richard, goed ontwerp, eigenlijk is het net een andere insteek op het ontwerp wat we gebruikte.. kun je deze exact hetzelfde maken, maar de kleur groen vervangen door 1x lichtblauw en 1x oranje, zo kunnen we hem mogelijk inzetten voor verschillende bedrijfsondelen..

Geen commentaar

Geen commentaar

Ik heb wat verschillende versies gemaakt.
het lukt niet helemaal om alle blokjes die afgesneden worden weg te halen. ik heb er een aantal laten staan aan de onderkant. anders ontstaat er een lege ruimte.
ik hoop dat dit aan uw wensen voldoet. mvg Richard
Deze spreken me duidelijk minder aan. Ik vond de opzet vh originele ontwerp beter. Als je dat ontwerp nu in donkerblauw doet, en ook het glans effect eruit haalt?

Geen commentaar
Kun je de overgang van vast naar raster in het bolletje wat minder in een rechte lijn laten verlopen, raster is verder prima. Lettrs Tensor graag in 1 kleur, hier niet de blokjes in terug laten komen. Dank, TT
En ook graag in het deel dat versplintert, alleen hele vierkantjes weergeven. De vierkantjes die afgebroken doordat ze deels op de buitenkant vd circel vallen graag weglaten. Bedankt TT

hier is een impressie van hoe dit logo kan werken,. ik zal aan de slag gaan met een combinatie variant.
Nee ik bedoel het eenvoudige blauwe bolletje, gewoon eenvoudig houden, maar meer 3D effect. Ook de versplinterde deeltjes in de bol laten, behalve het klei de vierkantje in de t van Tensor, die mag als enige buiten de bol/circel vallen. Mocht het niet duidelijk zijn, dan hoor ik het graag. Get., Thomas
Laat het 3D effect maar zitten. Ik wil liev voortbouwen op het eerder door jou ingestuurde ontwerp waar ik zojuist commentaar op gegeven heb. Mvg, TT

Geen commentaar
ik heb toch nog even de letters wat lichter gemaakt dan bij de vorige inzending. dat staat net wat frisser.

Geen commentaar
de vorm versplintert als het ware in de letters van tensor.
ik ben op het idee gekomen door deze zin
\"Elektrische geleiding
Als door een externe invloed een elektron los raakt van de atoomkern en dus vrij kan bewegen, wordt het een geleidingselektron of vrij elektron genoemd. Dit vrije elektron kan bijdragen aan de elektrische geleiding. Deze geleidingselektronen zijn de ladingsdragers van de elektrische stroom. \"
ik vond het wel goed passen bij uw bedrijf.
mvg Richard
richard, ,goed ontwerp.. kleurstelling doet het ook goed.
In je overige ontwerpen vind ik wel het beeldmerk sterker
Hoi Richard,
Deze vind ik sterk! kun je aan de bol die versplintert ook wat meer 3d effect meegeven en de kleurstelling donker(der)blauw maken? ben erg beineiuwd hoe het er dan uitziet.
Mvg, TT
zullen we dat andere beeldmerk dan laten versplinteren in het woord tensor.
als ladingdrager van elektrische stroom>?
dat wordt een uitdaging.
Hoi Richard,
M\'n de eenvoud vh ontwerp spreekt me erg aan.
Kun je zorgen dat de vierkantjes allen binnen de omtrek van de circel vallen en volgens een perfect vierkant raster verdeeld zijn. Het enige vierkantje dat buiten de omtrek van de circel valt is het vierkantje dat in de T van Tensor zit. Graag de bol donkerblauw en de vierkantjes ook. Ik wil in drukwerk de letters toch zilver houden en in print zowel de bol als de letters in blauw. Graag zie ik de aanpassingen. Mvg, TT
Hi Richard, kun je kijken of je het ontwerp, de lading drager in combi met de specfieke letter T nog meer op zichzel laat staan in het huidige ontwerp.. zodat ze los van de naam Tensor een beeldmerk kunnen vormen?
Wanneer je het ontwerp vervolgens met deze \'frisse\' variant en net iets meer \' zakelijke\' veriant kan maken, geeft het dat nog een wat beter beeld.
gr Tom

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Ik zie nu pas dat er nog een blauw vierkantje van de letter T miste. bij deze dan
mvg Richard
De basis bevalt me wel. Kun je ze naast elkaar plaatsen, en de kleurstelling iets frisser maken? Dus ipv dondergrijs groen oid gebruiken?

Hallo TT,
hierbij mijn inzending,
ik ben benieuwd naar uw reactie.
mvg Richard

Geen commentaar

Geen commentaar
het is energetic