Nog een voorstel...
Mvg Mark
Unite zoekt dynamisch en fris logo en zakelijke huisstijl!
- Wedstrijd van: Deezie28
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-07-2012
Datum einde: 30-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En nog een variatie.. bestanden worden aangelevrd in alle denkbare formaten, .jpg .gif .eps .pdf .ai(vector formaat) voor al ue reclame uitingen.
Mvg Mark

En og een variatie, feedback is wederom van harte welkom.
Mvg mark

Nog een ander lettertype.. alle kleurschakeringen zijnmogelijk..glans geen glans u roept en wij maken..

Bijdeze een ander lettertype.. dr komen er nog meer aan in de loop van de dag..
Mvg mark

Gebaseerd op de feedback een aantal kleuren... feedback is wedeorom van harte welkom.
Mvg Mark
Hoi Mark, ziet er al een stuk beter uit, wellicht ook nog een paar andere fonts?
mvg van Dennis
ga ik doen geen probleem!! ;-)

Bijdeze ons eerste voorstel voor uw logo, mocht dit eeen richting wezen kunnen we een huisstijl gaan ontwerpen.
We kijken uit naar de feedback.
Mvg Mark
Goedemiddag Mark,
Ten eerste dank voor je inzending. De eerste opzet ziet er goed uit, ik vind alleen de kleuren combinatie niet erg mooi. Zou je hier andere opzetjes van kunnen maken en ICT specialisten kunnen vervangen met ICT professionals?
Bij voorbaat dank!
Met vriendelijke groet,
Dennis Koonen