Geen commentaar
Vernieuwend logo voor Leading Lean nodig
- Wedstrijd van: bdusseldorp
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 16-12-2013
Datum einde: 22-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo,
Ik heb de kleuren frisser en sprekender gemaakt waardoor ze er meer uitspringen. Graag hoor ik van u of dit is wat u bedoelt.
Met vriendelijke groet,
Rixt Zijlstra

Geen commentaar
Kleuren zijn zakelijk vinden wij mooi zouden graag een contrast zien zodat meer uitspringt

Geen commentaar

Beste Brigitte,
Hierbij stuur ik een aantal opzetjes in. Graag hoor ik wat u ervan vindt.
Met vriendelijke groet,
Rixt Zijlstra