Verzin een leuk logo voor een gezellig huiskamercafé/restaurant (lunch/borrel/diner) !

Datum start: 07-06-2011

Datum einde: 05-07-2011

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
macme

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zoeken een logo dat wordt gebruikt voor het pand, website, briefpapier, menukaart. Het is de huisstijl van het bedrijf. Je unieke logo wordt dus voor alles gebruikt! Het zou ook leuk zijn als er een onderdeel van het logo als beeldmerk gebruikt zou kunnen worden. Het logo van Tante Nel moet warmte en gezelligheid uitstralen, maar zeker geen oudbolligheid.

Bedrijfsomschrijving


Tante Nel is de naam van ons nieuwe huiskamercafe/restaurant. Hiervoor zoeken we een passend logo. De sfeer van het restaurant is huiselijk met verschillende maar bij elkaar passende tafels en stoelen, perzische tapijten en marokkaanse lampen. Het is gelegen in een oud pand in de binnenstad, daarom de keuze voor de naam Tante Nel.

Doelgroep


De doelgroep ligt tussen de 20 en 50. Mensen die gezellig een hapje komen eten (lunch of diner) of een gezellig borreltje willen komen halen. Gasten moeten zich op hun gemak voelen bij Tante Nel. Verder zijn toeristen ook een erg belangrijke doelgroep.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Felle kleuren passen niet echt bij de sfeer. Wat ons leuk lijkt is iets met een oude schilderijlijst, hout. Of iets met een perzisch tapijt. We houden niet van bestek ed in het logo.

Designer: Petje Petje
logo_huisstijl-petje-jaLdSNLU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-petje-VjMGIKoa

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.