Virtual Reality is hot. Daarom start ik een VR experience center en daag je uit voor een ontwerp van logo, banners en huisstijl

Datum start: 13-03-2017

Datum einde: 27-03-2017

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
VirtualLies

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Welkom bij EnjoyVR, het virtual reality experience center.
Stap in de wereld van Virtual Reality en ervaar jezelf als F1 racer, bergbeklimmer van de Mount Everest, diepzeeduiker, Robocop, etc.
Beleef de mooiste 360 graden video's, speel de leukste interactieve spelletjes, het kan allemaal bij EnjoyVR.
Ook verzorgen wij workshops voor bedrijven om ze te laten ervaren wat er allemaal mogelijk is met Virtual Reality, op locatie, op beurzen of in ons eigen center. Start in Nijmegen en landelijke beschikbaarheid gepland.
Het logo, banners en huisstijl moet vanzelfsprekend een dynamische, innovatieve uitstraling hebben en met beelden ondersteund worden.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: MellGraphics MellGraphics
logo_huisstijl-m-digitaildesigns-q88OTG0e

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bij deze de leesbaarheid van het logo EnjoyVR gewijzigd.
Met vriendelijke groet, Melvin

EnjoyVREnjoyVR

Nu is de naam inderdaad beter leesbaar, tegelijkertijd wordt het logo dan wat saai. Iets te bedenken dat beiden in zich heeft?

MellGraphicsMellGraphics

Geen probleem. Ik ga het in ordr maken.

EnjoyVREnjoyVR

En hoe zou de tekst virtual reality prominenter kunnen terugkomen zodat dit beter herkenbaar wordt in het logo?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-m-digitaildesigns-A1FhKRsG

MellGraphicsMellGraphics

Bijpassende banners

EnjoyVREnjoyVR

de E van EnjoyVR zie ik er lastig in. Ik lees NJOYVR ipv EnjoyVR. E lijkt veel op euroteken, is dit te veranderen? Mooi innovatief logo.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-m-digitaildesigns-mXAEl768

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bij deze mijn logo & huisstijl ontwerp. Graag zie ik uw feedback voor enkele aanpassing.
Met vriendelijke groet,
Melvin

EnjoyVREnjoyVR

zie reactie op bovenstaand logo. Verder interessant dat het logo gebruik maakt cq lijkt op het Oculus Logo. Weet niet of blauw de juiste steunkleur is maar dat is eenvoudig te wijzigen, lijkt me. Alleen de leesbaarheid EnjoyVR ipv NjoyVR....

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bedankt voor uw beoordeling en uw feedback. Ik neem het mee in het nieuwe ontwerp.De kleur blauw dat nu als steunkleur wordt gebruikt, kan uiteraard eenvoudig gewijzigd worden.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.