Vlot logo en huisstijl voor financieel adviesbureau bouwsector

Datum start: 21-03-2012

Datum einde: 04-04-2012

Totaal budget: € 350.00
Nieuwste inzending
Book cover
Dutch Fellow

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo
Huisstijl-briefpapier
Visitekaartjes

Wij zijn op zoek naar een strak en stevig logo dat je na één keer gezien te hebben moet kunnen tekenen (vorm) waarbij de naam Kodos het hoofdcomponent in het logo is.

Bedrijfsomschrijving


Ons startende bedrijf heet Kodos BV. Deze naam heeft geen betekenis maar is gekozen omdat het een korte en krachtige naam is. Wij geven financieel advies/beheersing/management voor grote infrastructurele projecten in Nederland en soms ook in België. Infrastructuur is voor ons in de breedste zin van het woord een verbinding, ondergronds, bovengronds, over land, over water, door de lucht en voor voertuigen, personen, flora en fauna, energie, water, data, communicatie enz.)
Trefwoorden: kwaliteit, betrouwbaar, onafhankelijk, ervaring, kennis, innovatie, autoriteit (op vakgebied), eenvoud, theorie en praktijk, robuust.

Doelgroep


Onze doelgroep zijn opdrachtgevende partijen in de bouwsector o.a. Rijkswaterstaat, Prorail, Waterschappen, Provincies, Gemeentes, Nuts bedrijven (denk aan Tennet, Nuon, Gasunie, etc).

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleurstelling is vrij

Designer: pixicon.nl pixicon.nl
logo_huisstijl-pixiconnl-hExrROy0

pixicon.nlpixicon.nl

Alvast een update van het concept logo met een concept huisstijl visitekaartje. Alles is natuurlijk naar wens te ontwerpen.

Vriendelijke groet.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pixiconnl-8JxaFnDE

pixicon.nlpixicon.nl

Beste Kodos,

Hierbij mijn concept ontwerp voor uw logo. Ik kijk uit naar uw reactie.

Vriendelijke groet,
Harmen Dijkhuis

ps. klik op de afbeelding voor waar formaat en kleur

pixicon.nlpixicon.nl

aan de hand van uw feedback kunnen we dit strakke en stevige logo omzetten in een huisstijl waar de kleur en vorm van de O's duidelijk in terug komen. Zo vormt het logo, de naam en de stijl een herkenbaar en duidelijk beeldmerk voor uw bedrijf...

KodosKodos

Beste Pixicon, bedankt voor het ontwerp. We zijn bezig met de beoordeling van de ontwerpen waarna we besluiten van welke ontwerpen we graag de huisstijl en de visitekaartjes zien.

Met vriendelijke groet,
Diederik Zuiderwijk

pixicon.nlpixicon.nl

Beste Diederik,

Bedankt voor de reactie. Ik kijk uit naar de beoordeling en uw kijk op het ontwerp. Zodra uw keuze gevallen is op één of meer logo's kan ik nog altijd aanpassingen doen.

Vriendelijke groet,
Harmen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.