voetbalzakelijk.nl

Datum start: 20-01-2010

Datum einde: 28-01-2010

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
skattenberg

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


het gaat vooral om een nieuwe Header (ander lettertype en nieuw beeld) voor het Wordpress-thema Constructor. Het zou een slideshow met foto´s kunnen zijn of een nieuw logo. Verder zoek ik ook een bijpassend ontwerp voor visitekaartjes en briefpapier

Bedrijfsomschrijving


de website voor ondernemende mensen die ook van voetbal houden.

Hier vind je nieuws en achtergrondinformatie over allerlei zakelijke aspecten rond het voetbal, dus niet over de sport, wedstrijden, spelers of trainers.

Doelgroep


ondernemers en mensen die werken in de zakelijke dienstverlening.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: timovandoorn timovandoorn
logo_huisstijl-timovandoorn-6Dmdu2T2

timovandoorntimovandoorn

Hier een verbeterde versie, de tekst klopt nu beter bij het logo. Ik heb er ook nog een huisstijl bij gemaakt. Ik hoop dat je het mooi vind.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-timovandoorn-PoND2Lqq

timovandoorntimovandoorn

Het bovenste logo is een 5hoekig lapje, kenmerk van een voetbal, met een stropdas in dat het zakelijke aangeeft.

Het onderste logo is meer richting speels en letterlijk de naam vertaald naar een logo, een voetbal met een zakelijk pak aan. 2 PMS kleuren, groen(gras, voetbal) en donkergrijs(zakelijk).

voetbalzakelijk.nlvoetbalzakelijk.nl

Dank voor je voorstel. Van de concepten die ik tot nu toe heb ontvangen, staat dit op de tweede plaats.

timovandoorntimovandoorn

Dankje, ik ga natuurlijk voor de 'eerste plaats', ik zal er morgen een huisstijl voor maken.
Is een aanpassing van het logo noodzakelijk?

P.s. Welk logo kies je voor, het eerste of het tweede?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.