VOLT LOGO AND BUSINESS CARD DESIGN WANTED

Datum start: 30-09-2014

Datum einde: 21-10-2014

Totaal budget: € 319.00
Nieuwste inzending
Book cover
luckydesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


VOLT is een nieuw bedrijf dat elektrische installaties uitvoert, zowel privaat als commercieel en industrieel. Het is een jong en energiek bedrijf met nationale en internationale ambities.

Ben jij de ontwerper van ons logo en visitekaartje?

Logo vereisten zijn:
- opvallen door eenvoud en originaliteit
- sterkte en vertrouwen uitstralen
- strak, energiek en jong logo
- mag speels, we houden niet zo van strakke lijnen, het mag rond gaan

- Waarschijnlijk zullen we het onderste stukje (een derde ervan) van het visitekaartje afknippen, dit om origineel uit de hoek te komen. Gelieve twee visitekaartjes te voorzien, de eerste met gewone formaten, de tweede zonder lay out op het onderste stukje.

Bedrijfsomschrijving


VOLT is een nieuw bedrijf dat elektrische installaties uitvoert, zowel privaat als commercieel en industrieel. Het is een jong en energiek bedrijf met nationale en internationale ambities. Sterktes zijn vertrouwen, professionaliteit, uitgebreide kennis en vriendelijke service.

Doelgroep


nieuwbouw, verbouwing, industriele installaties. Een breed scala dus van particulier tot industrieel.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


- Tekst for logo and business card: VOLT (bovenaan) elektrische installaties (daaronder)
- Kleuren zijn: donkerblauw met beige/goud (zie afbeelding), een derde kleur toevoegen mag
- twee ontwerpen voor de business card, eentje waarbij we de onderste stukje (een derde) kunnen weglaten
- business card eenvoudig maar sterk aan de ene zijde, aan de andere zijde komt de contactinformatie
- Het design moet kunnen uitvergroot worden als banner en wagensticker, dus voorzie een vectorbestand.
- we dachten aan een 'inverted image' waarbij de achtergrond donkerblauw is en het logo uitgesneden beige/goud
- enkele mogelijke ideeen zijn:
1.'standby' of ook wel 'power' symbool waarbij een vertikale lijn in een cirkel staat
2. een 'thumbs up' symbool waarbij de duim vervangen wordt door een lamp
3. iets met een kabel....
4. een rendier of enkel het gewei van een rendier waarbij het gewei op elektrische stroom lijkt

Designer: DutchDesigners DutchDesigners
logo_huisstijl-anneke-auer-art-design-7SBQxwHI

DutchDesignersDutchDesigners

Beste opdrachtgever,

Als het logo u bevalt, wilt u dan feedback geven? Dan zal ik verder aan de opdracht gaan werken.

Met vriendelijke groet,

Anneke Auer

baagjebaagje

Dag Anneke,

Dank voor je voorstel. We vinden dat je een erg origineel beeld hebt, leuk! De kleuren zouden we willen aanpassen naar donkerblauw met beige of goud. Kan je ook nog wat aan het lettertype werken, misschien iets meer spark in het beeld brengen.

heel erg bedankt,

Aagje

DutchDesignersDutchDesigners

Bedankt Aagje, ik ga het proberen!

DutchDesignersDutchDesigners

Zou je nog iets kunnen zeggen over het lettertype? De mogelijkheden zijn namelijk eindeloos...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.