Vossen Accountants & Belastingadviseurs

Datum start: 08-01-2011

Datum einde: 15-01-2011

Totaal budget: € 400.00
Nieuwste inzending
Book cover
Kirsten

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo
Briefpapier
Compliment card
Visitekaart
Jaarrekeningkaft met venster

Bedrijfsomschrijving


Zakelijke dienstverlening, accountancy, belastingadvies, administratieve dienstverlening. 't Betreft een overgenomen accountantskantoor opererend aan de onderkant van het MKB. Naast de 'oude' eigenaar die nog steeds meewerkt zijn twee personen werkzaam. Op dit moment wordt t bedrijf voortgezet door n 38 jarige man. Hierbij dient een verjongingkuur ondergaan te worden. Een zakelijk professionele en betrouwbare uitstraling is vereist. De klantportefeuille bestaat uit tientallen kleinere klanten en n tiental grotere bedrijven. De doelstelling voor de toekomst is meerdere kleine en grotere bedrijven te acquireren en derhalve groei te realisteren.

Doelgroep


Kleine en middelgrote ondernemingen die op zoek zijn naar een accountant / administratieve dienstverlener / belastingadviseur voor het laten verzorgen van adminsitratieve werkzaamheden, jaarrekening en aangiften naar externe partijen als de belastingdienst pensioenfonds banken e.d.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


groen en antraciet
zakelijk
professioneel
betrouwbare
Vanwege de lange naam graag initiatief deze niet achter elkaar te vermelden.

Designer: bomenj bomenj
logo_huisstijl-bomenj-7tNhS7NY

bomenjbomenj

Hierbij mijn voorstel. Voor de V heb ik een vinkje als controlesymbool gebruikt. Daarnaast is de s geweven. Uiteraard kan e.e.a. aangepast worden. Graag verneem ik uw reactie.

rensvossenrensvossen

Bomenj,

Dank voor je inzending. Het logo vind ik erg eenvoudig en daarom niet voldoen aan mijn eis van professionaliteit, zakelijk.

Wellicht kun je het over een andere boeg gooien met een meer donkere kleur groen. De lichte kleur groen komt op mijn goedkoop over. Dat doet af aan gevoel van prefessionaliteit.

Dank voor de te nemen moeite
Rens Vossen

bomenjbomenj

Mijn logo is inderdaad eenvoudig. Ik ben van mening dat sterke business logo\'s tot het bot uitgekleed moeten zijn om zo maximale zeggingskracht te bewerkstelligen. Het groen is inderdaad te licht. Ik wil u danken voor uw reactie. Verder veel succes en plezier bij het vinden van een logo dat voldoet aan uw wensen! Er zitten mooie inzendingen bij.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.