Geen commentaar
Vrouwelijke ondernemer zoekt zakelijk, praktisch en ruimtelijk logo voor adviesburo
- Wedstrijd van: Mariëtte
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-02-2014
Datum einde: 21-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo, ik vind de letter M nog steeds een probleem, want ik begrijp dat als je het gewoon een M maakt misschien saai wordt, maar ik vind het nog steeds niet mooi. Ik denk dat dit gewoon een persoonlijk ding is, want het landschap erin vind ik wel heel leuk
Hoi Mariëtte..., ik kan het log nog aanpassen waardoor het absoluut meer in jouw richting is, of heb je al gekozen? Groet, Wim
Hallo Wim,
Ik heb mijn logo en huisstijl gekozen en daarom hoef je ook geen moeite meer te doen. Wat ik leuk vond aan je logo was het landschap erin, maar de letters spreken mij gewoon minder aan. Ik denk dat dit echt een persoonlijk ding is, want ik hou zelf erg van strak en zakelijk. Wellicht heb je gelijk dat dit niet bij mijn bedrijf past, maar dat moet de toekomst uitwijzen. Ik vind het door mijn gekozen logo en huisstijl echt heel mooi en ben er gewoon blij mee. Bedankt voor je inzet want die heb ik heel erg gewaardeerd. Groeten Mariëtte
Hoi Mariëtte... ik ben blij voor je :-) Ik wens je heel veel succes met jouw bedrijf, je huisstijl is daarvan een mooi begin. Groet, Wim

Dag Mariëtte... persoonlijk vind ik het logo duidelijk beter. Ik heb de M zoals je ziet compacter gemaakt maar de beide helften niet even hoog. De M is heel goed te lezen en het zorgt voor meer dynamiek. Het 'water', landschap en lucht 'spiegelen' mooi in het totale beeld.
Het geheel straalt rust uit, mede ook door het lettertype, maar dat blijft persoonlijk. Ik hoor graag je mening.
Groet, Wim

Geen commentaar
Het 'landschap' is duidelijk gebleven. :-)
Ik vind het logo zonder boom mooier. Dit komt door de eenvoud van het logo hieronder en dit spreekt mij gewoon aan
Hah.. daar kan ik iets mee.. ik stuur vandaag nog een aangepaste versie. Jij vindt in basis deze wel beter als mijn allereerste inzending?
Ja ik vind de dikke letters mooi en het landschap erin ook. Het is meer verassend als het eerste logo. Alleen de m vind ik niet zo mooi

Dag Mariëtte..., ik heb er een iets minder zakelijk verhaal van gemaakt door te kiezen voor een meer organische doorlopende vorm. Ik denk dat te strakke vormen minder passen bij de naam van het bedrijf en je diensten. Het gaat toch om leefomgeving, natuur, water e.d.
In de 2e vorm zijn deze elementen nog meer ingebracht. Door de bewegende lijnen wordt het logo minder star, wordt veel dynamischer en krijgt het ook meer klasse.
Groet, Wim
Hallo, ik vind het landschap in de letters echt goed bedacht, wat leuk. Over de letter M ben ik iets minder enthousiast. De a en de b prima, maar is het misschien mogelijk om de m nog aan te passen, toch tot een iets strakker geheel?

Belangrijk om een ruimtelijk en bijna organisch beeld te maken. Op deze wijze ontstaan er 'contouren' en daardoor een soort van 'landschap'.
ik vind dat je er goed over na hebt gedacht en ik vind het logo ook echt mooi, zoals de letters en kleuren zijn verwerkt. Ik zie het landschap erin!
:-) dank je. Ik laat je het logo ook nog in een iets dikkere uitvoering en een andere variant zien. Gr. Wim